© copyright 2007 - 2026 she_she
-6 m/nm
| lanterna [19. 09. 2007.] | Odlične boje i pejzaž :) |
| LePro [19. 09. 2007.] | divan pejzaž.. |
| she_she [19. 09. 2007.] | hvala :) |
| The_Koramac [19. 09. 2007.] | odlično prijateljice... drago mi je da te vidim...;) |
| ico00 [19. 09. 2007.] | Prekrasno. I ja sam bio u Amsterdamu ovaj godišnji i posjetio prekrasni Marken. Idem nabaciti još koju fotku :-) |
| she_she [19. 09. 2007.] | :) hvala ekipa |
| femail21 [19. 09. 2007.] | u kafani pušu marihuanu, ili neku drogu piju s nogu! te sam noči spavao pod šankom, da se ne bi osječao strankoooom! aamsterdaaaaam! :) |
| zhrsan [24. 09. 2007.] | Lijepo je tamo a di je tulipani? zar svi su brali? mora bit pun tulipane na slici :) fem :))))))))))) |
| tit [05. 10. 2007.] | divan beskraj na fotki, vraški mi se dopada |
| she_she [07. 10. 2007.] | :) |
| sagita [07. 10. 2007.] | Krasota! :) |
| z00m [24. 11. 2007.] | jako lijepo... |
| Iye [25. 12. 2007.] | Sretan Rodjendan!! |
| eye [10. 01. 2010.] | odlicno |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))