© copyright 2007 - 2026 she_she
na putu prema dole
| sanda [24. 09. 2007.] | jako lijepo kadrirano, fina obrada |
| KreSica [24. 09. 2007.] | A di su tvoje maratonske, konkurencijo druga ;) |
| she_she [25. 09. 2007.] | hihi... necu ih pokazati :) sve ce se jednom vidjet :) |
| kukac [25. 09. 2007.] | ,,,,svi su mali tašti zahebanti:) |
| mrml [25. 09. 2007.] | Baš lijepa. Sve fino posloženo. |
| Joki [30. 09. 2007.] | baš je fino leglo ovo sve. nekako nenametljivo a opet smisleno složeno (barem meni) ja bi možda jedino htio pinku pozadinu zblurat, no opet to sam samo ja |
| Mrva [30. 09. 2007.] | Sviđa mi se;) |
| she_she [30. 09. 2007.] | thx ljudi.. :) @kukac: jes... Pipsi zakon |
| tit [15. 10. 2007.] | e ove se i ja sjećam, vrhunska |
| The_Koramac [15. 10. 2007.] | bevanda...:) clap-clap... |
| zhrsan [15. 10. 2007.] | Interesantno! :) |
| darinka [14. 12. 2007.] | jednostavno odlična! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))