© copyright 2012 - 2026 kill_the_day
"Wings"
| MataB [23. 02. 2012.] | Divan rad |
| kill_the_day [23. 02. 2012.] | :-) |
| plivadon [23. 02. 2012.] | odlična |
| Arien [23. 02. 2012.] | efektna |
| Suzanna [23. 02. 2012.] | Sumrak saga.. odlična :) |
| kill_the_day [23. 02. 2012.] | Više Antikrist saga...ahahaha Hvala! |
| BURKI [23. 02. 2012.] | odlična... |
| kill_the_day [24. 02. 2012.] | Dankešen! |
| memex [24. 02. 2012.] | ludo :) |
| agni [16. 03. 2012.] | intrigira u svakom slučaju!!!! |
| eye [27. 03. 2012.] | +++ |
| MataB [27. 03. 2012.] | Jako dobar rad. sve na svom mjesto. Savršeno stopljeno. Akidam kapu |
| kill_the_day [27. 03. 2012.] | Zahvaljuje se!! |
| Roby-ZD [13. 10. 2012.] | Dobar "Underworld" prikaz :) |
| kill_the_day [13. 10. 2012.] | :-) |
| Amigo [26. 11. 2012.] | Savršeni rad Kiki, bravo i sretan ti rođendan želim.. :-)) |
| Tomislaw [26. 11. 2012.] | Sve naj naj za rojsni dan! |
| kill_the_day [26. 11. 2012.] | fala drugari! |
| jpogorilic [26. 11. 2012.] | Sretan ti rođendan, Kristiane! |
| Twisted [26. 11. 2012.] | sretan rođendan od kokosa i mene :) |
| kill_the_day [26. 11. 2012.] | :-) |
| viper [26. 11. 2012.] | sretan rođendan :) |
| Cirher [26. 11. 2012.] | Sretan rođendan:))) |
| HrvojeCrnjak [26. 11. 2012.] | Sritan rođendan! |
| kill_the_day [26. 11. 2012.] | Dankešen!! |
| agni [26. 11. 2012.] | sretan ti rođendan, radosti i uspjeha! |
| kill_the_day [26. 11. 2012.] | Thanks |
| weberica [26. 11. 2012.] | gdje je to snimljeno? :) |
| kill_the_day [10. 01. 2013.] | Napuštena crkvica na području Bujštine (Istra)...napušteno se zove se Vrnjak! Verrrrryyyy spoookyyyy place!!! :-) |
| gogoya [02. 04. 2013.] | odlično,... a moglo bi proći i pod Silent Hill. ;) |
| kill_the_day [02. 04. 2013.] | :-) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))