© copyright 2009 - 2026 vipera_ammodytes
foto br. 278126
| karlstajber [29. 07. 2009.] | prekrasna |
| zum [29. 07. 2009.] | Jako dobra... |
| rademne [29. 07. 2009.] | svaka čast druže! Đe je ovo? |
| vipera_ammodytes [29. 07. 2009.] | hvala :) ovo je na Zabljaku, konkretno, putem od Zabljaka ka rijeci Tari, preko Pluzina valjda, nisam siguran :D |
| vipe [29. 07. 2009.] | lijepo :) |
| dprigani [29. 07. 2009.] | jako lijepo |
| lady_D [29. 07. 2009.] | auu, koja scena :) divno! |
| dunjka [30. 07. 2009.] | predivan landscape :) |
| Biliana [12. 08. 2009.] | m m m baš krasnooo :) |
| bugs_bunny64 [12. 08. 2009.] | ma odlicna mi ova :) |
| gogoya [12. 08. 2009.] | lijep kraj! :) |
| vipera_ammodytes [12. 08. 2009.] | hvala :) |
| mini [26. 08. 2009.] | jao kakva divota od prirode i fotke, bravo!! Baš ti zavidim na motivima:) |
| denisbutorac [22. 09. 2009.] | gotovo nestvarna. boje prekrasne, lokacija super, motiv odličan. svaka čast. |
| Blackadder [02. 03. 2010.] | zuper |
| vipera_ammodytes [02. 03. 2010.] | hvala |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))