© copyright 2011 - 2026 vipera_ammodytes
rijeka Crnojevica
| zum [26. 04. 2011.] | odlicna ...svidja mi se obrada! |
| krizz [26. 04. 2011.] | najsara samo takva...nestvarno lijepo izgleda... |
| Zvijezdan [26. 04. 2011.] | jako dobro |
| Miholino [26. 04. 2011.] | Jako lijepo. Zapravo, prekrasno. Obrada (hdr, više ekpozicija ili filtri)? Ili ništa od navedenog? Volio bih da je ništa jer onda bi postao veći vjernik. :) |
| ivan-c [26. 04. 2011.] | Jako dobra fotografija. Nekako kristalno čista, prava proljetna. |
| Aragorn [26. 04. 2011.] | Krasna. |
| kokos101 [26. 04. 2011.] | jako dobro, jedino je moglo bez onoga desno, mislim da je nekakva zastava, ili se varam??? :)) |
| Draco [26. 04. 2011.] | +++++ |
| vedro [26. 04. 2011.] | krasna fotka :) |
| Zelena [26. 04. 2011.] | prekrasna....:)) |
| plivadon [26. 04. 2011.] | bravo |
| paf_mrvica [26. 04. 2011.] | fenomenalno!!! |
| vipera_ammodytes [26. 04. 2011.] | Miholino, samo jedna ekspozicija, uglavnom rad sa shadows/highlights :) hvala svima! |
| moi [27. 04. 2011.] | omg! ovo je raj...bravo :) |
| Sharpeye [20. 07. 2011.] | fantazija od prizora! SRETAN ROĐENDAN! |
| Twisted [20. 07. 2011.] | sretan rođendan želimo ti kokos i ja :))) |
| vipera_ammodytes [20. 07. 2011.] | hvala! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))