© copyright 2009 - 2026 ksenija_s
Osamljeni bicikl
| memex [24. 09. 2009.] | oohohhooooooooo this is nice :) |
| Stash [24. 09. 2009.] | ;) Tetko! =) |
| Cookie [24. 09. 2009.] | ... do-bra Xen' (;OI)... |
| ksenija_s [24. 09. 2009.] | Hvala:) |
| Mirkoni [24. 09. 2009.] | jako lijepo :) |
| Cookie [24. 09. 2009.] | ... am mainufer!!? (:OI)... |
| AMa [24. 09. 2009.] | super slika |
| ksenija_s [24. 09. 2009.] | Hvala na komentarima:) |
| paf_mrvica [24. 09. 2009.] | oooodlično!:) |
| GoSt [24. 09. 2009.] | sviđa mi se. |
| FotoMachak [24. 09. 2009.] | Sehr schöne Farben :) |
| forsaken [24. 09. 2009.] | dobar :) |
| BlueVeki [25. 09. 2009.] | jednostavnost kadra čini odličnu fotku! |
| vexi [25. 09. 2009.] | Potpisujem BlueVekija.... |
| kkatic [25. 09. 2009.] | odličan kadar :) |
| dprigani [25. 09. 2009.] | svidjam :) |
| moi [26. 09. 2009.] | a ti bicikli, uvijek super ispadnu ;) super boje, svjetlo, sve |
| ksenija_s [26. 09. 2009.] | Hvala svima! |
| mini [28. 09. 2009.] | Izvrsno, jako mi se sviđa!!! |
| Kristinka [03. 10. 2009.] | predobra! :) |
| serke [12. 10. 2009.] | Super! |
| ksenija_s [12. 10. 2009.] | hvala svima! |
| NeRa [12. 10. 2009.] | Lijepi crveni...:) |
| ksenija_s [12. 10. 2009.] | hvala NeRa! |
| blenda [16. 10. 2009.] | Ovo je fakat dobro ! |
| ksenija_s [16. 10. 2009.] | pa ti bicikli uvijek dobro ispadnu, napisa neko na zinama, a ja ponavljam, hvala blenda!:o) |
| blenda [16. 10. 2009.] | Imam jedan bike u albumu "prvi", baš me zanima kako ti se sviđa ? |
| bile [17. 10. 2009.] | Predivan kadar!!! |
| ksenija_s [17. 10. 2009.] | tenkju bile! |
| mida [22. 11. 2009.] | lijep fotak :) |
| ksenija_s [22. 11. 2009.] | hvala mida! |
| BlueVeki [22. 11. 2009.] | možda bicikl i je osamljen, no nadam se da vozačica njegova nije! |
| ksenija_s [22. 11. 2009.] | Veki, kad ju sretnem, budem ju pitala:))))) |
| vmandic [24. 11. 2009.] | vidi zgodnog bicikla, lijepo! :)) |
| ksenija_s [24. 11. 2009.] | da, zgodan bas:))) hvala Melkior. |
| she_she [09. 01. 2010.] | i bicikli :) super boje :) |
| ksenija_s [09. 01. 2010.] | ...hvala she_she:)))) |
| gargamell [16. 01. 2010.] | ovo je jako zgodn ispalo a naizgled običan kadar! |
| ksenija_s [16. 01. 2010.] | biciklini uvijek dobro ispadnu...hvala na svidjanju gargamell:-) |
| zeljko256 [12. 03. 2010.] | ovo je jako lijepa priča ;) |
| ksenija_s [12. 03. 2010.] | thx, Zeljko. spontana nocna, a vrlo fino ispala:) |
| Brnistra [12. 03. 2010.] | o baš mi se sviđa ova :-)) |
| ksenija_s [12. 03. 2010.] | hvala Paola:) |
| Batos [13. 04. 2010.] | lijep nocni kolor ! |
| ksenija_s [13. 04. 2010.] | hvala Batos:) |
| basso-pula [13. 04. 2010.] | bravo ksenija. Ovu nisam vidio . Još jednom klap klap |
| ksenija_s [13. 04. 2010.] | :-) |
| bibs [29. 04. 2010.] | zgodna fotka |
| ksenija_s [29. 04. 2010.] | thx, bibs:) |
| jpogorilic [29. 04. 2010.] | za Kseniju, pljesak molim...veličina fotke je i u dobro uočenoj jednostavnosti... |
| ksenija_s [29. 04. 2010.] | hvala na ovom lijepom komentaru Josipe, pozdrav:) |
| slikar [11. 08. 2010.] | krasno |
| ksenija_s [11. 08. 2010.] | :) |
| cinober [12. 08. 2010.] | puno lipo... |
| ksenija_s [12. 08. 2010.] | hvala cinober:) |
| wiNNetu [20. 08. 2010.] | ...jeDNoStavNo LijepA... |
| ksenija_s [20. 08. 2010.] | :) |
| stormbringer [18. 09. 2010.] | super boje |
| ksenija_s [18. 09. 2010.] | :) |
| MrXon [17. 10. 2010.] | još jedna u seriji tvojih urbanih fotki koja mi se sviđa (ustvari večina mi se i sviđa manje - više).... |
| ksenija_s [17. 10. 2010.] | drago mi je MrXon, pozdrav:) |
| Bonamh [28. 11. 2010.] | boje odlične! |
| nektar777 [30. 11. 2010.] | Super |
| ksenija_s [30. 11. 2010.] | fala decki:) |
| ajanovic [24. 01. 2011.] | SUPER! :) |
| marioblazevic [24. 01. 2011.] | pa kak ovog peciklina nisam skomentiral? krasan je! |
| ksenija_s [24. 01. 2011.] | fala momci:) Mario, i ja se cudim cijelo vrijeme, i sad mi lakse:-DDD |
| marioblazevic [24. 01. 2011.] | :) :P |
| Danchi [29. 05. 2011.] | ova je bas super!! |
| akartyg [20. 01. 2016.] | Odlična fotka! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))