© copyright 2011 - 2026 ksenija_s
...Naocita, u prijateljskom djipanju velegradom....
| paf_mrvica [14. 11. 2011.] | ha ha, drugi put uzmi indigo:)))) |
| ksenija_s [14. 11. 2011.] | a jesi li primjetila kako te je sunce osvjetlilo:-D |
| paf_mrvica [14. 11. 2011.] | ma fotka ti je odlična, samo ti je model malo mrk:DDD |
| ksenija_s [14. 11. 2011.] | koji, desni ili lijevi:-DDD |
| paf_mrvica [14. 11. 2011.] | s moje lijeve:DDD |
| ksenija_s [14. 11. 2011.] | meni je model optimalan, pa ti sad vidi sta ces:-DDDD |
| eclipse [14. 11. 2011.] | odlična zna se! :))) |
| paf_mrvica [14. 11. 2011.] | sad cu ti ja okacit optimalu:))) meštre, nema te svit:* |
| paf_mrvica [14. 11. 2011.] |
![]()
|
| ksenija_s [14. 11. 2011.] | optimalno sam znantizeljna:-DDD |
| ksenija_s [14. 11. 2011.] | ha, ha, guzu si nam okacila:-DDDDD |
| paf_mrvica [14. 11. 2011.] | pa kad s prednje strane nije bilo ništa, vidi mi se razočaranje na faci:DDD |
| eye [14. 11. 2011.] | +++ |
| jpogorilic [14. 11. 2011.] | paf- malo je tužna , , odaberi veseli trenutak ,, ako ga ima ,,, nadam se da ima ,, |
| Zelena [14. 11. 2011.] | "začuđeno iznenađena gledateljica" bi bio prikladniji naziv ;PP |
| ksenija_s [15. 11. 2011.] | :)) |
| paf_mrvica [15. 11. 2011.] | hihi ovu sam potisla od sinoc:)))) |
| plivadon [15. 11. 2011.] | :))) |
| cinober [15. 11. 2011.] | odlična :) |
| karlstajber [15. 11. 2011.] | :))) |
| Suzanna [15. 11. 2011.] | :)))) |
| paf_mrvica [15. 11. 2011.] | jos ti je ova mrka:DDD |
| cici [17. 11. 2011.] | pozdrav curkama :) |
| BURKI [20. 11. 2011.] | :)) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))