© copyright 2009 - 2026 ksenija_s
foto br. 288713
| tixy [11. 09. 2009.] | svidjam ....bravisimo!! |
| Incognito [11. 09. 2009.] | Fotka bi se trebala zvati Ray Ban Jelačić ;))))))))) Odlična |
| Toco1980 [11. 09. 2009.] | Da, Ray Ban Jelačić... XD |
| celava_pjevacica [11. 09. 2009.] | steta sto nisi mogla izbjec bana bas na tamnim cvikama |
| kkatic [11. 09. 2009.] | odlično zamjećeno i prikazano...slažem se Ray Ban Jelačić :) |
| bekko [11. 09. 2009.] | O D L I Č A N uoč kako bi neki rekli :D |
| ksenija_s [12. 09. 2009.] | Hvala svima! |
| FotoMachak [13. 09. 2009.] | |
| damir007 [15. 09. 2009.] | !!...dobar |
| vexi [19. 09. 2009.] | Sretan rodjandan zelim :))) |
| davorm [27. 09. 2009.] | odlična "ulična"! :) |
| ksenija_s [28. 09. 2009.] | Hvala! |
| basso-pula [16. 10. 2009.] | Odlično u uočeno |
| ksenija_s [16. 10. 2009.] | hvala ! |
| blenda [16. 10. 2009.] | ;) |
| ksenija_s [16. 10. 2009.] | hvala blenda! |
| Skywalker [16. 10. 2009.] | bravo za tu |
| ksenija_s [16. 10. 2009.] | pa hvala Skywalker! |
| norah [22. 10. 2009.] | ! :) |
| ksenija_s [22. 10. 2009.] | fala ti norah! |
| ervin [09. 11. 2009.] | ray charles ban jelacic :) |
| ksenija_s [09. 11. 2009.] | a bas tako ervin! :)) |
| aziz [01. 12. 2009.] | Dobar kadar! |
| ksenija_s [01. 12. 2009.] | hvala aziz! |
| crNa_ovCA [01. 12. 2009.] | ludo :) |
| ksenija_s [05. 12. 2009.] | hvala Antonio:) |
| Brnistra [05. 12. 2009.] | vrlo vrlo dobro :) |
| ksenija_s [05. 12. 2009.] | hvala Paula:) |
| BlueVeki [13. 12. 2009.] | Eeeeeeeeee gdje je sada >Daleka obala pa da ,malo otpjeva koju u čast ove tvoje fotke. I ja bi da mi Ban upadne u oko, am da, ja bi da njoj upadnem u oko! |
| ksenija_s [13. 12. 2009.] | :0) |
| kill_the_day [03. 03. 2010.] | Kako volim ovakve...super je |
| Zoopolis [23. 03. 2010.] | super je ovako, uštogljeni kamen i ovaj vatromet propagandnih boja :) |
| ksenija_s [23. 03. 2010.] | hvala drustvo:) |
| milo [11. 04. 2010.] | Ban & ban,D+ |
| ksenija_s [11. 04. 2010.] | :-) |
| vatrogasni [16. 05. 2010.] | Fino:-) |
| ksenija_s [16. 05. 2010.] | :-) |
| Iva_Dizzy [08. 06. 2010.] | pa meni se jako sviđa! :) |
| milo [10. 06. 2010.] | hola,bilo smo izgleda istih dana u zg. lani. i ja imam sličnu sliku bana poz. |
| ksenija_s [24. 06. 2010.] | :) |
| jaarban [24. 08. 2010.] | izvrstan kadar |
| ksenija_s [24. 08. 2010.] | hvala:) |
| Mirkoni [24. 08. 2010.] | bravisimo |
| cinober [10. 09. 2010.] | živo... atraktivno...super... |
| ksenija_s [10. 09. 2010.] | :) |
| igoko [05. 10. 2010.] | odlicna :) |
| Bonamh [28. 11. 2010.] | fenomenalno |
| ksenija_s [28. 11. 2010.] | hval ekipa:) |
| von-sel [29. 01. 2011.] | Izvrsna! |
| ksenija_s [29. 01. 2011.] | hvala von-sel:) |
| vanja [21. 07. 2011.] | Odlicna! |
| Vaske_Obsidian [16. 10. 2011.] | Art... |
| duki [02. 11. 2011.] | slika u slici, koloricno, fino |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))