© copyright 2009 - 2026 ksenija_s
Dino moj model
| FotoMachak [13. 09. 2009.] | finjak od portreta. dobrodošla na zine. pozz oboma :) |
| Moze [13. 09. 2009.] | igleda kao da je izasao iz twilight-a :) |
| ksenija_s [13. 09. 2009.] | Hvala na komentarima! =D |
| tomine [13. 09. 2009.] | a baš je maneken :D dobar portret |
| vmandic [13. 09. 2009.] | Fakat tvajlajt... |
| damast [13. 09. 2009.] | dobra personalizacija... :) |
| denisbutorac [13. 09. 2009.] | odličan portret. sviđaju mi se boje. :) |
| forsaken [14. 09. 2009.] | super! zurka je brutalna :)) |
| JelenaP [14. 09. 2009.] | e frizura mu je mrak :-) |
| djuan [19. 09. 2009.] | SRETAN ROĐENDAN! :))) Fotka i frizura za 10 :) |
| ksenija_s [19. 09. 2009.] | Hvala svima:) |
| grivokosa [19. 09. 2009.] | edward cullen. :DDDD dobar ;) |
| Giovanny [29. 09. 2009.] | ajmeeeeee... sto se covjek uozbiljio... heheheh |
| zeljko-sl [01. 10. 2009.] | Poznat mi je ovaj klinac samo ne mogu se sjetiti odakle ga znam. Dobar uradak. |
| valentina [05. 10. 2009.] | odličan portret :) |
| malija [06. 10. 2009.] | super ste oboje! |
| zax [06. 10. 2009.] | To! |
| ksenija_s [06. 10. 2009.] | hvala valentina, hvala zax! |
| MrXon [08. 10. 2009.] | dobra fotka....izgleda kao Sid Vicious..... |
| ksenija_s [08. 10. 2009.] | tenkju Mrxon! |
| wingsforshtuka [12. 10. 2009.] | ame meni kak je lijep *-* baš pravilna struktura najss. lijepa fotka. da,slažem se, malo izgleda ko da je išeto iz tvajlajta :D |
| Dragan1988 [05. 11. 2009.] | dobar portret ;) |
| ksenija_s [05. 11. 2009.] | hvala:) |
| Sharpeye [17. 11. 2009.] | odličan portret! |
| eye [25. 11. 2009.] | odlicna mi ova |
| ksenija_s [25. 11. 2009.] | hvala decki! |
| Vanjop [06. 01. 2010.] | portreti Dine su mi definitivno najdraži na fotozineu. ima upečatljivo lice. :) |
| ksenija_s [06. 01. 2010.] | slazem se, hvala na komentaru:) |
| reaaa [08. 01. 2010.] | dobra fotka :D |
| ksenija_s [08. 01. 2010.] | hvala:) |
| Mirso [13. 01. 2010.] | Odličan portret. Sjećam se dečka sa prošlogodišnjeg foto safarija u Slatini. |
| ksenija_s [13. 01. 2010.] | hvala Mirso, dobar je moj Dino, dobar:-) |
| dika [26. 04. 2010.] | odlična zurka:)) |
| ksenija_s [26. 04. 2010.] | ne samo zurka dika, cijeli je odlican:DD hvala:) |
| cinober [16. 08. 2010.] | jako dobro.... |
| nedzib [10. 10. 2010.] | Lično poznajem momka. Dobar dečko i odličan fotograf. 5 |
| ksenija_s [21. 10. 2010.] | :) |
| Mirivah [20. 11. 2010.] | fin portret fotogenicnog decka... :) |
| WENZE [12. 12. 2010.] | Fantastična :) |
| ksenija_s [12. 12. 2010.] | hvala ekipa:) |
| bibs [10. 01. 2011.] | dugo nisma vidjela nove fotke ovog tvog super modela? :))) |
| ksenija_s [10. 01. 2011.] | ...a svidja ti se, aaaaaaaaaa:-)))) pa nismo se vidjeli dosta dugo nas dvoje, cekaj kad dodjem doma, onda krecem u akciju. |
| bibs [10. 01. 2011.] | je,je... modelic je pravi! ;) |
| paf_mrvica [10. 01. 2011.] | potpisujem bibs:) |
| ksenija_s [13. 07. 2011.] | :)) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))