© copyright 2010 - 2026 ksenija_s
...u vlaku prema doma...
| GoSt [19. 02. 2010.] | sretan vam put :)) |
| vipe [19. 02. 2010.] | ipak je do fotića :))))) sretno! |
| BlueVeki [19. 02. 2010.] | Tetka, vidim da vam vam godi put prema doma, vidi se na licu! Stasko svaka cast! |
| Brnistra [19. 02. 2010.] | Ej, tetka, baš si lipa :-)) |
| ksenija_s [19. 02. 2010.] | hvala decki:-) |
| suzy [19. 02. 2010.] | alo tetka, jel' imaš osobnu? ;O))) |
| ksenija_s [19. 02. 2010.] | Paola, hvala na komplimentu:-) |
| nana [19. 02. 2010.] | vožnja vlakom, predivno...pozdrav:) |
| ksenija_s [19. 02. 2010.] | suzy, osobna je uvijek uz mene:-)) |
| memex [19. 02. 2010.] | cmokaaaaaaaaa :) |
| jpogorilic [19. 02. 2010.] | prekrasna ,, |
| ksenija_s [19. 02. 2010.] | hvala svima, pozdrav:-) |
| Mrva [19. 02. 2010.] | ..krasotica..;) |
| fuji [19. 02. 2010.] | Ja ću se samo prijaviti:))) |
| ariesZG [19. 02. 2010.] | a koji s kojim je to fotićem Ne-Staško snimio? :-)) |
| ksenija_s [19. 02. 2010.] | dobra strojka, slazem se:-)) |
| eclipse [19. 02. 2010.] | potpisujem Paolu! :) |
| Febivjetar [19. 02. 2010.] | que bonita! |
| crNa_ovCA [19. 02. 2010.] | jako lipo i mekano :) |
| tash [19. 02. 2010.] | prekokrasna :)) |
| Vlatko_Galic [19. 02. 2010.] | AAAA, aj lajk =))) |
| NickyBlack [19. 02. 2010.] | mah mah tebi ;))) |
| goki [19. 02. 2010.] | evo i ja ću potpisati Paolu,pozzzz:)) |
| ksenija_s [19. 02. 2010.] | hvala drustvo, pozdrav:-) |
| eye [19. 02. 2010.] | +++ :)) |
| hac [19. 02. 2010.] | fina autobusna! |
| hac [19. 02. 2010.] | ili je vlak :-) |
| enigma [19. 02. 2010.] | niste se valjda svercali :) lijepo |
| karlstajber [19. 02. 2010.] | krasna |
| ksenija_s [19. 02. 2010.] | hvala decki:-) |
| tanja81 [19. 02. 2010.] | lijepa ... |
| Korana [20. 02. 2010.] | Prekrasne i ti i fotka :) |
| zbica [20. 02. 2010.] | lipo lipo;)) |
| ksenija_s [20. 02. 2010.] | hvala ekipa:-) |
| FotoMachak [21. 02. 2010.] | baš te lijepo škljocnuo :) |
| norah [22. 02. 2010.] | Baš lijep portret (lijepog modela, naravno!)! :) |
| ksenija_s [22. 02. 2010.] | :-) |
| lbanic1 [22. 02. 2010.] | mmmm |
| mihajlo [22. 02. 2010.] | ima neke topline u ovoj fotki ;) |
| biljana [22. 02. 2010.] | potpisujem sve gore što je napisano :))) |
| gogoya [22. 02. 2010.] | dobro te pitala suzy za osobnu ... ovdje kao da imaš manje od 16! ;) |
| ksenija_s [22. 02. 2010.] | hvala vam cijenjeno drustvance. gogoya, ti to hoces reci da sam se malo zanijela u PS?!:-)) |
| Kristinka [22. 02. 2010.] | predobar portret! |
| zum [22. 02. 2010.] | Lijepe zene prolaze kroz grad Ja na uglu stojim sasvim sam... |
| ksenija_s [22. 02. 2010.] | hvala na svidjanju, pozdrav:-) |
| mida [23. 02. 2010.] | pozzzzzzz :) |
| ksenija_s [23. 02. 2010.] | :-) |
| anisja [24. 02. 2010.] | Dobro svitlo i krasan portret ! |
| DG [26. 02. 2010.] | Lijepa, poretreti za +++ |
| ksenija_s [26. 02. 2010.] | hvala DG:-) |
| mex [01. 03. 2010.] | extra... |
| ksenija_s [01. 03. 2010.] | hvala na posjeti mex:-) |
| buki [09. 05. 2010.] | Baš krasan portret:) Možda je maaalo višak osoba iza... Pozdrav iz Međimurja :) |
| tonycro [09. 05. 2010.] | *** |
| Blackadder [09. 05. 2010.] | :-DDD |
| ksenija_s [09. 05. 2010.] | hvala vam decki:) buki, pozdrav iz Frankfurta... |
| buki [09. 05. 2010.] | ksenija_s, hvala na pozdravu:)+ pozdrav Frankfurtu :)))) Nadam se da se nečeš ljutiti, msusic i Oceana me naučili, a ja se malo poigrao...
![]()
|
| DEXTER [09. 05. 2010.] | Odličan portret! :)))))) |
| ksenija_s [09. 05. 2010.] | naravno da se ne ljutim buki, lijepo si to odradio:) |
| darkoricko [26. 05. 2010.] | Sviđa |
| peg [13. 07. 2010.] | lijepa i njezna.. |
| ksenija_s [13. 07. 2010.] | :) |
| bibs [13. 07. 2010.] | je ovako cropana je puno bolja nego ona s mrgudom u pozadini :) Fotogenicna si, nema sta ;) |
| zveki [20. 08. 2010.] | Lijep portret vesele i dušom dobre žene :))))))))) |
| ksenija_s [20. 08. 2010.] | :) vesela jesam... |
| zveki [20. 08. 2010.] | Dobrota duše ti se isčitava na licu :))) |
| ksenija_s [20. 08. 2010.] | hvala zvekarluk:) |
| zveki [20. 08. 2010.] | Hvala i tebi što nam krasiš zine :))) |
| mihajlo [20. 08. 2010.] | lijepe oke...lijepe,vesele i dušom dobre žene.da da. da se nadovežem na gospodina iznad,jelte :)))))) |
| ksenija_s [20. 08. 2010.] | :)))) |
| zveki [20. 08. 2010.] | @mihajlo, bravo. Ljepše si sročio od mene. Idem ti skoknuti do galerije da vidim kako fotkaš :))) |
| mihajlo [20. 08. 2010.] | gosn đurooo,neeeemooooj |
| ksenija_s [20. 08. 2010.] | lijepo vas dvoje komunicirate ispod mene, svidja mi se:))) |
| mihajlo [20. 08. 2010.] | uživamo ispod tebe...u komuniciranju :))) al barem imaš komentaraaaaaa,joooj ;) |
| zveki [20. 08. 2010.] | @mihajlo, već jesam. Makro u koloru mi se jedino sviđa. Ostale su c/b, a nisam ljubitelj te tehnike. Majstorstvo ti ne poričem :))))) |
| ksenija_s [20. 08. 2010.] | eto, sad mozemo zakljucit raspravu decki! laku noc:))) |
| mihajlo [20. 08. 2010.] | mogo si to pod moju fotku napisat,a ne da lepotuška broji i komentare meni namjenjene :))) |
| mihajlo [20. 08. 2010.] | zdravo curo :) |
| ksenija_s [20. 08. 2010.] | nepravda je to velika! odricem se ovog zvekarlukovog komentara u tvoje ime:DDD |
| zveki [20. 08. 2010.] | Sad tek vidim da kseniji spamamo lijepu fotku. Znam, oprostiti će, a mi nećemo više :)) |
| mihajlo [20. 08. 2010.] | oprostit će ti đura što te tukao :))))))) |
| ksenija_s [21. 08. 2010.] | ...a mene ako se sete, sete se, a ako ne nikom nista! to je bila moja duznost da izvedem coveka na pravi put:))))) |
| GoSt [21. 08. 2010.] | guten morgen frau s. |
| ksenija_s [21. 08. 2010.] | guten morgen herr g. |
| Bonamh [28. 11. 2010.] | mlada damo ti bi mogla lipo živit samo od autoportreta-ja bi kupija dva isti sekund;) |
| ksenija_s [28. 11. 2010.] | :-))) hvala na sarmantnom komentaru. |
| krle_ [03. 12. 2010.] | :)) prekrasno, slažem se sa maxx-om :)) |
| plivadon [03. 12. 2010.] | a ovde si ka cukar :)) |
| ksenija_s [03. 12. 2010.] | sarmantni ste decki, moram priznati:-) |
| paf_mrvica [03. 12. 2010.] | moras priznat da su svi sarmantni komentari od strane dalmatinaca, bravo momci naociti:) |
| ksenija_s [03. 12. 2010.] | cudani st vi dalmatinci, ali prija mi vase drustvo:-)) |
| plivadon [03. 12. 2010.] | ma i naši sjeverniji kolege su isto šarmantni da sad ne ispadne i ovo i ono |
| ksenija_s [03. 12. 2010.] | slazem se:-) |
| paf_mrvica [03. 12. 2010.] | naravno:) |
| lbanic1 [03. 12. 2010.] | :)))) |
| ajanovic [03. 03. 2011.] | DIVAN PORTRET... LIJEPE DJEVOJKE...:) |
| ksenija_s [03. 03. 2011.] | :)) hvala momci. |
| coa75 [04. 03. 2011.] | Lepa, baš :) |
| ksenija_s [04. 03. 2011.] | :)) |
| VAJDIC [16. 04. 2011.] | jedno je sigurno, sa tobom je ljepo sjediti u društvi. ;) |
| ksenija_s [16. 04. 2011.] | :)) |
| jpogorilic [04. 11. 2011.] | ja još nisam sjedio s tobom u društvu a nadam se da hoću ,, i biti će nam lijepo baš kao što kaže VAJDIĆ .. pozdrav |
| Tomislaw [04. 11. 2011.] | Eh, kad svi tak hvalite naočitu, moraću i ja jedamput s njom sjedit u društvu :-) |
| jpogorilic [04. 11. 2011.] | Draga Ksenija, pošto me, već više mjeseci, vjerno u stopu pratiš, redovito komentiraš moje fotke, ma kakvegod one bile, upravo tebi darujem svoj 50000. komentar. Zahvaljujem na lijepim riječima, šaljivim komentarima, a želja mi je da se upoznamo baš u Rovinju, pored mora. Nadam se da neću dugo čekati da mi se želja ispuni. Pozdrav ti! |
| jpogorilic [04. 11. 2011.] | + |
| paf_mrvica [04. 11. 2011.] | :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) |
| ksenija_s [04. 11. 2011.] | sjor josipe, iskreno, bila sam spremna na borbu, ali sam odustala nakon 45 000:-)))) hvala i tebi, pozdrav |
| bkralj [07. 11. 2011.] | kaj, samo jedna obrada ovog portrea, ocekivao sam više od komentatorske ekipe :-) |
| ksenija_s [07. 11. 2011.] | i ja....valjda imaju preca posla:-DDD |
| MrXon [19. 09. 2013.] | Sretan rođendan gđo Ksenija.... |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))