© copyright 2011 - 2026 ksenija_s
...Koraci jeseni...
| paf_mrvica [14. 11. 2011.] | fina jesenja priča, naočita; sve mi se čini nešto poznato:)) +++++ |
| Monk [14. 11. 2011.] | :)) |
| GoSt [14. 11. 2011.] | fina jesenja priča, naočita; sve mi se čini nešto poznato:)) +++++ |
| ksenija_s [14. 11. 2011.] | ti si bila tamo desno, ali nisi stala u kadar:-DDDDD |
| paf_mrvica [14. 11. 2011.] | da, nisi imala širac pri ruci:PPP |
| ksenija_s [14. 11. 2011.] | jok...drugi puta:-DDD |
| paf_mrvica [14. 11. 2011.] | drugi put ću stat u kit:DDD |
| GoSt [14. 11. 2011.] | dobrodobro, mene ignorirajte... |
| paf_mrvica [14. 11. 2011.] | šjor gost, nikad! danice, brzo vamo:) |
| -Ante- [14. 11. 2011.] | Fin kadar i kontrast :-) |
| plivadon [14. 11. 2011.] | finoooo zvizdo |
| Suzanna [14. 11. 2011.] | Lijepo.. na trenutak zaustavila jesen :)) |
| paf_mrvica [14. 11. 2011.] | naočita se neće ljutit, meni je i ova u boji divna:)
![]()
|
| ksenija_s [14. 11. 2011.] | ha, ha...pa Gost je institucija, njega se ne negira tako lako:-DDDD fala ekipi:) |
| GoSt [14. 11. 2011.] | đabe se sad vadite... |
| paf_mrvica [14. 11. 2011.] | ti si nama uvijek u mislima, šjor gost:) |
| ksenija_s [14. 11. 2011.] | nego jel ti treba neka roba, da te malo oraspolozim:-DDD smiljka, osupnule me boje* |
| paf_mrvica [14. 11. 2011.] | i mene su;) |
| cinober [14. 11. 2011.] | fino :) |
| eclipse [14. 11. 2011.] | ++++ |
| ksenija_s [14. 11. 2011.] | fala momcima:) |
| Suzanna [15. 11. 2011.] | Lijepa mi i c/b i u boji :)) |
| coa75 [16. 11. 2011.] | Odlična. |
| ksenija_s [17. 11. 2011.] | hvala:) |
| sajonara [21. 11. 2011.] | :) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))