© copyright 2011 - 2026 ksenija_s
...Koraci jeseni, 2...
| zum [18. 11. 2011.] | odlican kadar... |
| MrXon [18. 11. 2011.] | lijepo Ksenija, sviđaju mi se sjene na fotki.... :) |
| paf_mrvica [18. 11. 2011.] | da, svjetlo je bilo divno ovdje, a i čiča je dani poklonio osmijeh kad je vidio da je ufotkan:) |
| ksenija_s [18. 11. 2011.] | ha, ha smiljka...cica! pa kad mladjih nije bilo:-DDD fala ekipi:) |
| reds [18. 11. 2011.] | jako dobro.. |
| lorelei [18. 11. 2011.] | lijepo... |
| paf_mrvica [18. 11. 2011.] | haha, šta mi daš da ne odam kako je ova fotka nastala:DDD |
| ksenija_s [18. 11. 2011.] | uf smiljka, SVE:-DDDD |
| paf_mrvica [18. 11. 2011.] | haha, šteta što znaš da mali makjato sve riješi:DDD |
| GoSt [18. 11. 2011.] | reci p_m!! |
| ksenija_s [18. 11. 2011.] | p_m....i sto sad? |
| paf_mrvica [18. 11. 2011.] | hahahahaha:))))))))))))))))) |
| Draco [18. 11. 2011.] | ++++ |
| ksenija_s [18. 11. 2011.] | izgleda sam sporokuzeca, ipak:-DDD |
| paf_mrvica [18. 11. 2011.] | da, trebao je šjor gost reći dokaži (pokaži) p_m :DDD |
| cinober [18. 11. 2011.] | lipo :) |
| -Ante- [18. 11. 2011.] | Lipo posloženo, sve u svemu :) |
| plivadon [18. 11. 2011.] | bravo |
| ksenija_s [18. 11. 2011.] | hvala ekipi:) |
| paf_mrvica [18. 11. 2011.] | onda, jesmo se dogovorili, jel šjor gost hoće ili neće:DDD |
| ksenija_s [18. 11. 2011.] | ha, ha....tako ti obicno biva, rjeciti su svi ali kad treba, e onda nam je nesto:-DDDDDDDDD |
| paf_mrvica [18. 11. 2011.] | ja ću ipak riskirat:DDDDDD |
| paf_mrvica [18. 11. 2011.] | ipak je 1300 brojka koja daje sigurnost:))))))))))) |
| Suzanna [18. 11. 2011.] | Super c/b.. pa još uz smiješak.. :))) |
| Capriolo [18. 11. 2011.] | dobar motiv. koja jesenja setnja... ufff, divno. |
| ksenija_s [18. 11. 2011.] | :) hvala na posjeti |
| Capriolo [18. 11. 2011.] | a di je ona? |
| ksenija_s [18. 11. 2011.] | cekam ju i ja:-) |
| zdrafko [18. 11. 2011.] | lijepa! |
| karlstajber [18. 11. 2011.] | odlična |
| paf_mrvica [18. 11. 2011.] | ha ha nemojte da netko požali što ste me dozvali:))) |
| ksenija_s [18. 11. 2011.] | ha, evo je naocita:-) hvala momcima. |
| eclipse [18. 11. 2011.] | sviđa mi se! :) |
| paf_mrvica [18. 11. 2011.] | ha ha e sad će biti i hvala naočitoj:P frau sucke alias stalker:)))
![]()
|
| ksenija_s [18. 11. 2011.] | pa jesi rekla da neces:-DDDDDDD ajd dobro, sad je ionako gotovo:-* |
| paf_mrvica [18. 11. 2011.] | gdje si ti ovdje vidjela da neću:DDDDD paf_mrvica [18. 11. 2011., 13:20] ja ću ipak riskirat:DDDDDD
paf_mrvica [18. 11. 2011., 13:20] ipak je 1300 brojka koja daje sigurnost:)))))))))))
|
| agni [18. 11. 2011.] | obje lijepe, stranica ko mali roman!!! |
| ksenija_s [18. 11. 2011.] | sto jest jest, naocita:-)) hvala agni. |
| paf_mrvica [18. 11. 2011.] | agni:)) |
| jpogorilic [18. 11. 2011.] | U potpunosti se slažem s agni! |
| cici [19. 11. 2011.] | obe su dobre :) |
| paf_mrvica [21. 11. 2011.] | klikom do šuštavog lišća:)) |
| hac [21. 11. 2011.] | fino ksenči d,-) |
| ksenija_s [21. 11. 2011.] | hvala ekipi:) |
| sajonara [21. 11. 2011.] | :) |
| Kristijan031 [22. 11. 2011.] | Fina jesenska :) |
| coa75 [22. 11. 2011.] | Odlična. |
| eye [30. 11. 2011.] | ++++ |
| MrXon [19. 09. 2012.] | Sretan rođendan Ksenija! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))