© copyright 2011 - 2026 ksenija_s
...De 1...
| paf_mrvica [21. 11. 2011.] | uvijek lijepa, lijepo odrađeno, bravo:) +++ |
| fotorax [21. 11. 2011.] | opet seka i opet lipa ko i uvijek |
| ksenija_s [21. 11. 2011.] | :)) evo stigla je na par dana, pa da se ne zaboravi:-D |
| hac [21. 11. 2011.] | još uvijek ju udaješ? |
| ksenija_s [21. 11. 2011.] | ne, vise ne:-) |
| -Ante- [21. 11. 2011.] | Lipa gospodična :) |
| jpogorilic [21. 11. 2011.] | Izuzetno lijepa mlada dama i fotka, naravno... |
| Tomislaw [21. 11. 2011.] | @naočita: kako više ne? Cccc... izgleda da sam opet bio u krivo vrijeme na krivom mjestu. |
| ksenija_s [21. 11. 2011.] | gotovo je gotovo...sad je kod vas, nas je napustila:-)) fala momcima |
| Tomislaw [21. 11. 2011.] | kod mene nije :-) |
| dvelikin [21. 11. 2011.] | Odlično! |
| BURKI [21. 11. 2011.] | :)) |
| karlstajber [21. 11. 2011.] | odlična |
| eclipse [21. 11. 2011.] | lipa ka i uvik! :) |
| cinober [22. 11. 2011.] | lipo :) |
| plivadon [22. 11. 2011.] | +++ |
| paf_mrvica [22. 11. 2011.] | čekam onu šuškavo padajuću, samo da se upišem u listu želja:))* |
| ksenija_s [22. 11. 2011.] | hvala ekipi, zelja ti je ispunjena smiljka:-) |
| paf_mrvica [22. 11. 2011.] | fala:)) |
| cici [23. 11. 2011.] | lijepa |
| Coguar [01. 12. 2011.] | Maleni pozdrav, od ... zagubljenog ps. lijepa fotka :) |
| Febivjetar [19. 12. 2011.] | lepe ok'ce sek'cine:) |
| bibs [09. 03. 2012.] | lepa... :)) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))