© copyright 2011 - 2026 ksenija_s
..De 2...
| Zelena [22. 11. 2011.] | jesensko i mini....dobra kombinacija ;)) |
| plivadon [22. 11. 2011.] | naaaaajjsss |
| hac [22. 11. 2011.] | fino! |
| paf_mrvica [22. 11. 2011.] | da da, sjajno ste vas dvije obavile ovaj posao šuškanja lišća:DDD |
| karlstajber [22. 11. 2011.] | krasno |
| Zelena [22. 11. 2011.] | e da je još i zvučni zapis šuškanja ;PPP |
| stubazg [22. 11. 2011.] | :))) |
| bormi [22. 11. 2011.] | lijepo! |
| klun [22. 11. 2011.] | Lijepo! |
| zdrafko [22. 11. 2011.] | lijepa! |
| lorelei [22. 11. 2011.] | odlicno! |
| coa75 [22. 11. 2011.] | Realizacija za 10 :) |
| cici [23. 11. 2011.] | fino, fino |
| paf_mrvica [24. 11. 2011.] | ★★★ ovo ja samo da te probudim:)) idemo dalje:* |
| Capriolo [25. 11. 2011.] | suska se suska da .... |
| agni [30. 11. 2011.] | na prvoj lijepa ,a ovdje k tome i u veselju slišćem, draga mi ova razbacanost i let! |
| paf_mrvica [01. 12. 2011.] | dobro jutro dano:* |
| ksenija_s [01. 12. 2011.] | dobro jutro smiljka:-* |
| Korana [01. 12. 2011.] | lijepo!!!! Dobro jutro Danice i smiljka :))))))) |
| paf_mrvica [01. 12. 2011.] | dobro jutro ana:)) |
| eclipse [01. 12. 2011.] | lipo! :) |
| paf_mrvica [01. 12. 2011.] | a sad, s novim mjesecom nova fotka:)) |
| paf_mrvica [02. 12. 2011.] | dano, budi se:P |
| ksenija_s [02. 12. 2011.] | jutro smiljka, zimski san je gadna stvar:-)))) |
| paf_mrvica [02. 12. 2011.] | mene ne možeš maslat:P |
| jpogorilic [02. 12. 2011.] | U svom punom sjaju i elementu...A šuškanje lišća pojačava dojam... |
| BURKI [19. 12. 2011.] | odlična |
| ajanovic [06. 01. 2012.] | Super :) |
| Batos [06. 01. 2012.] | Fine boje i brz okidač ... |
| eye [22. 03. 2012.] | ++++ |
| rinenad [04. 05. 2012.] | sviđa mi se! |
| agni [19. 09. 2012.] | SRETAN ti rođendan!!!!!! |
| Zelena [19. 09. 2012.] | Sretan rođendan !!! |
| zveki [19. 09. 2012.] | Sretan rodjendan :))) |
| anix [12. 02. 2013.] | krasno |
| Zelena [19. 09. 2013.] | Sretan ti rođendan :)) |
| Coguar [28. 03. 2025.] | jedan od fotografa koji mi nedostaju na zinu :) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))