© copyright 2011 - 2026 ksenija_s
...De...
| GoSt [03. 12. 2011.] | pa di si ti :)) |
| paf_mrvica [03. 12. 2011.] | bravo naočita:) +++ |
| jpogorilic [03. 12. 2011.] | pa di si ti prekrasna ljepotice ,, naši pozdravi ,,, |
| Suzanna [03. 12. 2011.] | O Ksenija.. baš htjela pitati nekoga da li zna kud si ti nestala? Pozdrav :)) |
| paf_mrvica [03. 12. 2011.] | ja neznam odakle ljudima ideja da si nestala:)) |
| ksenija_s [03. 12. 2011.] | ha, ha...nisam nestala vec sam bila nevidljiva:-D |
| vipe [03. 12. 2011.] | bravo za De i Kse :)) |
| paf_mrvica [03. 12. 2011.] | patuljci pojma nemaju:DDD |
| tiha [03. 12. 2011.] | lijepa, jako ! |
| plivadon [04. 12. 2011.] | naaaajsss |
| peg [17. 12. 2011.] | lijepo :) |
| mida [17. 12. 2011.] | fino ;) |
| BURKI [19. 12. 2011.] | je... |
| paf_mrvica [19. 12. 2011.] | klik klik:)) |
| karlstajber [20. 12. 2011.] | odličan portret (nema dalje fotki?) |
| blackbird [29. 12. 2011.] | najs :) |
| jpogorilic [01. 01. 2012.] | Draga naša, sretna Nova 2012. tebi i obitelji! |
| jpogorilic [01. 01. 2012.] | Draga naša, sretna Nova 2012. tebi i obitelji! |
| paf_mrvica [01. 01. 2012.] | alo naša, jel bi bio red za nove fotke?:DDD* |
| ksenija_s [02. 01. 2012.] | bio bi naocita, lipa nasa....cekam samo znak odozgo:-DDDDD* hvala Josipe, takodjer:) |
| eye [03. 01. 2012.] | ++++ |
| agni [09. 03. 2012.] | lijepo te je ponovo sresti, drago mi je !!! |
| bibs [09. 03. 2012.] | opaaa.... lepo... :))) |
| hac [09. 03. 2012.] | oo lijepo te vidjet ovdje ponovo d,-) |
| ksenija_s [09. 03. 2012.] | hvala ekipi na "dobrodoslici":-) |
| rista [10. 03. 2012.] | i ja mislio nema te više...baš mi drag povratak, lijep portret :) |
| fuji [10. 03. 2012.] | Tražim prije neki dan tetu,kad ono veli nije više član?????? Baš me lijepo iznenadi kad vidih ovo krasno lice u komentarima. |
| Tomislaw [17. 03. 2012.] | Naočita, di su nove fotke? Pa nema još ni jedne ovogodišnje. :-) |
| darko1953 [19. 03. 2012.] | Ma vidi ti naše Slavonke, "willkomen zurik" to je moj njemački :))) |
| paf_mrvica [19. 03. 2012.] | nemate pojma, sad će se se danica oglasit kad smiljka ostavi traga:))) |
| ksenija_s [19. 03. 2012.] | ae, znala sam da znas znanje smiljka:-D |
| paf_mrvica [19. 03. 2012.] | dođe to s godinama:D |
| darko1953 [19. 03. 2012.] | o da, da vidimo ! |
| paf_mrvica [19. 03. 2012.] | ne ide to tako:)) |
| ksenija_s [19. 03. 2012.] | nema se sta gledati, danica je bila lijena u fotografskom smislu, spavala je zimski san:-D |
| ksenija_s [19. 03. 2012.] | ali zato je smiljka sve nadoknadila:-) |
| atuco [20. 03. 2012.] | lipo i jasno.... |
| paf_mrvica [20. 03. 2012.] | vrijeme je da se krene dalje..ajde:) |
| Coguar [18. 11. 2012.] | pozdrav sekici, i molba da opet postaneš "vidljiva" :) |
| anix [12. 02. 2013.] | odličan portret |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))