© copyright 2012 - 2026 ksenija_s
Bliznakinje
| paf_mrvica [20. 03. 2012.] | fin comeback:) |
| jpogorilic [20. 03. 2012.] | Oooooooooo, konačnoooo... U svom punom sjaju, bravo! |
| weiss [20. 03. 2012.] | da da nije moglo bolje...:) |
| mihajlo [20. 03. 2012.] | Nandzarasta? Bliznakinje? Oktombar? :D |
| FotoMachak [20. 03. 2012.] | o pa ti si se opet zaželjela fotozinea :))) |
| ASAHI [20. 03. 2012.] | pozz :D |
| bane65 [20. 03. 2012.] | Hm, e ajd sad odluči koja je ljepša ;)...Super fotka! |
| eclipse [20. 03. 2012.] | lipo! :) |
| gogoya [21. 03. 2012.] | ljepša je ova lijevo, definitino... samo još nisam siguran s koje strane, nama ili njima lijevo. ;) |
| plivadon [21. 03. 2012.] | finoooo...velkoM :) |
| Febivjetar [21. 03. 2012.] | nema do nemačkijeh bliznakinja:) vilkomenzi curik culect nešto:) |
| vipe [22. 03. 2012.] | :)))))) |
| agni [22. 03. 2012.] | prelijepe djevojke !!! |
| cinober [22. 03. 2012.] | lipe :) |
| paf_mrvica [23. 03. 2012.] | imaš li kakve blizance, za 18+? :DDD |
| MrXon [23. 03. 2012.] | krasne djevojke, dobar uradak Ksenija |
| Mrva [23. 03. 2012.] | supać;) |
| bibs [23. 03. 2012.] | lepe cure :) |
| Suzanna [23. 03. 2012.] | Tek sad i ja vidim.. dobra povratnička.. pa još dupla tome :D ..mah mah Ksenija.. :)) |
| paf_mrvica [23. 03. 2012.] | ajde kad je 20 komentar, nek onda budu blizanci 20+ ;)))) |
| fotorax [23. 03. 2012.] | DObro da si ti nama ponovo dosla a za slike ne sumljam bice dobrih slika od tebe ko i uvijek! Pozdrav i sretan povratak! |
| ksenija_s [23. 03. 2012.] | hvala svima na dobrodoslici i posjeti:-) smiljka, da te nema tribalo bi te izmisliti:-D |
| karlstajber [23. 03. 2012.] | krasne |
| Korana [24. 03. 2012.] | fina povratnička :)))) |
| tkozna [24. 03. 2012.] | pa Teta gospođo gdje ste vi??pozdravaljam.. |
| ksenija_s [24. 03. 2012.] | bila na odmoru od virtuale...nije mi naskodilo, pozdrav:) |
| kiki-9 [24. 03. 2012.] | finjak |
| paf_mrvica [24. 03. 2012.] | danice, pa di si ti bila da ti svi žele dobrodošlicu:P |
| ksenija_s [24. 03. 2012.] | hvala ekipa:) smiljka, zini da ti kazem:-P |
| paf_mrvica [24. 03. 2012.] | evo jesam :DDD |
| blackbird [18. 05. 2012.] | lijepe modelice;) |
| Osmjeh [16. 09. 2012.] | Kao da su blizankinje! |
| plivadon [19. 09. 2012.] | sritnoooooo!!!!! |
| jpogorilic [19. 09. 2012.] | Draga Ksenija, sretan rođendan ti želim, mnogo zdravlja i sreće...Pozdrav ti! |
| Febivjetar [19. 09. 2012.] | sretan rođendan! |
| peg [19. 09. 2012.] | sretan rodjendan Ksenija... |
| Sharpeye [19. 09. 2012.] | sretan rođendan! :) |
| Miholino [19. 09. 2012.] | Sretan ti rođendan. A meni nek ga za deset dana čestitaju ove blizanke. Dvaput je dvaput. |
| weiss [19. 09. 2012.] | *****Sretan ti rođendan***** |
| DG [19. 09. 2012.] | Sretan rođendan :-) |
| tash [19. 09. 2012.] | sretan ti roooooooooooooooooockas!!!! :) |
| jpogorilic [19. 09. 2013.] | Draga Ksenija, sretan ti rođendan, zdravlje i sreću želim...I daj, ponekad se oglasi... |
| Febivjetar [19. 09. 2014.] | I jopet ti sretan rođendan! |
| jpogorilic [19. 09. 2014.] | I jopet ti sretan rođendan! |
| Coguar [04. 01. 2016.] | ne znam tko su one, ali samo da pozdravim autora za kojeg mislim da se sjećam odnekuda :) :D |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))