© copyright 2007 - 2026 kiki-9
foto br. 106180
| zhrsan [28. 10. 2007.] | kiki_9, prelazis na ptice :)))) ovo je supeeeeeeer slika!! bravo moj kiki_9 :D |
| Marinshe [28. 10. 2007.] | bravo kolega :) |
| sajonara [28. 10. 2007.] | super |
| LePro [28. 10. 2007.] | opaaaa... bravo kiki druže... izvrstan dof, fine boje, i super oštra!!! |
| E-1 [28. 10. 2007.] | super ! |
| RIZA [28. 10. 2007.] | super dof...boje strava....a pticica mi ne izgleda kao da joj je najbolje.. stisnuto oko,razbarusena je i krilo joj je ispod ledjnog perja...bubana?..neznam ni koja je :(...fino si joj se prisuljao :)) |
| fuji [28. 10. 2007.] | Dobra:))) |
| Mrva [28. 10. 2007.] | ako mogu reć ide u fav:))) |
| kiki-9 [28. 10. 2007.] | ooooooo hvala vam drustvo!!! pticica je stajala na kamenoj ogradi od dvorca i cistila perije i uopce nije htjela pobjeci pa sam slikao 10ak slikica.. pozadina je inace suma u jesenskim bojama pa se i meni ovak zamucena sviđa :))) hvala jos jednom! |
| Anci [28. 10. 2007.] | bubana? :(((( lijepo si ju uhvatio kiki :) |
| Thomy [28. 10. 2007.] | prekrasna ptičica, nadam se da nije bubana nego da je ulovljena u trenucima osobne higijene :-) |
| kiki-9 [28. 10. 2007.] | neee nije uopce tako izgledala, bas je veselo skakutala i cistila krila a i tata je sa svojim foticem snimio filmic ako mi ne vjerujete :D:D:D:D |
| RIZA [28. 10. 2007.] | ma mozda mi se samo cini....daj jos koju pa cemo znati :)....ovo si joj prisao na 1-2metra ili jos blize... |
| kiki-9 [28. 10. 2007.] | na dva metra jer sma ju slikao s telcem da bude pozadina mutna :))) okacim sutra jos koju :))) |
| RIZA [28. 10. 2007.] | jeeeeeeeeee....ja cu potraziti koja je :) |
| RIZA [28. 10. 2007.] | jeeeeeeeeee....ja cu potraziti koja je :) |
| RIZA [28. 10. 2007.] | ups :) |
| kiki-9 [28. 10. 2007.] | pogledaj pa dojavi :))))) |
| marianne [28. 10. 2007.] | aufffff odlican ti tić...vrlo |
| kokos101 [29. 10. 2007.] | odličan ulov druže, super ptičica :))))) |
| kiki-9 [29. 10. 2007.] | hvala kolega kokose :))) puno znaci pohvala od tebe! :)) |
| dono [29. 10. 2007.] | odličan tić :) |
| Ena_3 [29. 10. 2007.] | Jakoooo lijepo šefe :)) |
| kiki-9 [29. 10. 2007.] | fala šeficeeee :)))))) |
| mini [29. 10. 2007.] | Evo i ja te želim pohvaliti (iako se na forumu zafrkavaš na moj račun):)) Krasna fotka, i divna ptičica, samo da nije bolesna!!! |
| RIZA [29. 10. 2007.] | evo kiki nisam uspio naci pa poslao ornitologu :)...kaze covik Alpski popić -Prunela collaris ...jako rijetka kod nas zivi iznad 1700m i spusta se kad iznenade snjegovi :) |
| kiki-9 [29. 10. 2007.] | a cuj taj dvorac i je na dosta visokom brdu :))) a kod nas u Osijeku je onda definitivno nema :D dobro sam ju onda uslikao kad si ju iz moje slike usio iskopati iz enciklopedije ;)))) HVALA! svaka cast RIZA :))))) |
| RIZA [29. 10. 2007.] | pa di si je nakraju slikao? :) u ozbendorfengarmitchhahlitch-kirhenu? |
| kiki-9 [29. 10. 2007.] | haha neeee, na Hohen Neufenu, dvorcu iznad sela Neufen i Frickenhausen, 50 km od Studgarta prema Hrvatskoj :))))))))))))) |
| RIZA [29. 10. 2007.] | e jesi mi zapaprio :)....oci sam potrosio od trazenja....coviku sad pive dugujem...pa svasta :) |
| kiki-9 [29. 10. 2007.] | ma sve cemo to jednom kod mrmla rijesti druze! :))))))))) |
| RIZA [29. 10. 2007.] | dogovoreno....njemacka kazes?....lelleee.. |
| Iwana [30. 10. 2007.] | :)))) bravo |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))