© copyright 2011 - 2026 IvanaX
GMO generacija
| plivadon [21. 10. 2011.] | dooobra |
| mihajlo [21. 10. 2011.] | odlična ti ova,fina atmosferica :) |
| zdrafko [21. 10. 2011.] | sviđa mi se ;D |
| zum [21. 10. 2011.] | svidja mi se ,dobro svjetlo... |
| Cayman [21. 10. 2011.] | odlična |
| karlstajber [21. 10. 2011.] | jako dobro |
| horo-lulu [21. 10. 2011.] | fakat, svjetlo predobro. |
| MAHER [21. 10. 2011.] | Savršeno kadrirano ,no po meni je moglo i bez voća... |
| Draco [21. 10. 2011.] | ++++ |
| gogoya [21. 10. 2011.] | dobro svjetlo, dobro! |
| memex [21. 10. 2011.] | super mi je svjetlo...ova mi je čaša s fantom višak...previše skreće pozornost na sebe i siječe pogled čitateljice :) |
| IvanaX [21. 10. 2011.] | nije fanta nego đus :)al gle stvarno, sad i ja vidim da zapravo izgleda kao da gledam u čašu..umjesto u kavu jel :) Hvala svima! |
| cici [21. 10. 2011.] | fino, dobra atmosfera |
| karp [03. 11. 2011.] | i ovdje lijepo svjetlo! |
| Antarctica [23. 02. 2012.] | Lijepa slika...kao "Djevojka s bisernom naušnicom" Vermeera. |
| bibs [23. 02. 2012.] | jako fino.... |
| blackbird [23. 02. 2012.] | lijepo svjetlo i atmosfera, no modelica je ipak malo previše u centru, bar po mom mišljenju... :) |
| Gerd [29. 10. 2023.] | Sretan rođendan :) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))