© copyright 2012 - 2026 viz
Hiding
| sanda [30. 05. 2012.] | lijepo zaklonjen |
| plivadon [30. 05. 2012.] | krasno |
| Zeke [30. 05. 2012.] | Sviđaju mi se ovakve na granici apstrakcije, kada je sve svedeno na odnose oblika i boja. Efektno i lijepo. |
| Febivjetar [30. 05. 2012.] | bravo. baš fino, plitko(dofić) i pitko. ko slika. |
| oggy30 [30. 05. 2012.] | :))) |
| Amarok [30. 05. 2012.] | wow odlična |
| zeljko256 [30. 05. 2012.] | Prekrasno. Jaka crvena boja je dozirana taman da se fino uklopi u kontrastnu joj zelenu. |
| M1k1 [30. 05. 2012.] | Au prelijepo. super je. da imam para kupio bi ovu fotku i stavio u dnevnu sobu. |
| Kicker [30. 05. 2012.] | odlična:)) |
| viz [30. 05. 2012.] | hvala! :) @M1K1 - nije na prodaju, ali može biti na poklon :)) |
| Roby-ZD [30. 05. 2012.] | strašan WP... Aj Lajk :) |
| maslackica [30. 05. 2012.] | efektno i divno!! |
| Zelena [30. 05. 2012.] | odlična :)) |
| ariesZG [30. 05. 2012.] | sexy |
| dragannz [30. 05. 2012.] | Izuzetna, vizuelni praznik! |
| bormi [31. 05. 2012.] | izvrsna.. |
| viz [31. 05. 2012.] | dankešen :) |
| Suzanna [31. 05. 2012.] | Efektno i drukčije.. baš plijeni pogled čim otvorila tvoje najnovije fotke :) |
| viz [07. 06. 2012.] | Hvala! Može se od danas vidjeti i u galeriji na 1x.com :) |
| yes [07. 06. 2012.] | nice. |
| viz [07. 06. 2012.] | thanks yes :) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))