© copyright 2007 - 2026 Zaraki_Kenpachi
mr.Squiggles
| Jethrotull [14. 09. 2007.] | O OOOOOO vidi koje dosooooo drug Zaraki:) |
| RIZA [14. 09. 2007.] | savrsena :) |
| LePro [14. 09. 2007.] | i to dobrodošao, vidi mu fotke jake :)))) svaka čast :) |
| River [14. 09. 2007.] | Co to žeže' , meduza' ! A je čovjek se potrudio ! |
| 20d [14. 09. 2007.] | Sjajno! |
| MajaG [14. 09. 2007.] | odlična! |
| mexico [15. 09. 2007.] | Nice :) |
| sajonara [15. 09. 2007.] | kul :D |
| Zaraki_Kenpachi [18. 09. 2007.] | hvala ljudi :) |
| kiki-9 [02. 02. 2008.] | sretan rođendan druze :)))))))) |
| samirck [02. 02. 2008.] | sretan rodjendannn :) |
| ZvonimirK [02. 02. 2008.] | Opla, opako dobra fotka! |
| Bugenvilija [02. 02. 2008.] | prekrasna! sretan ročkas! :))) |
| Zaraki_Kenpachi [04. 02. 2008.] | hvala vam svima !! :D |
| Gerd [02. 02. 2020.] | Sretan rođendan :) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))