© copyright 2008 - 2026 Zaraki_Kenpachi
akvarel s rive
| milje54 [25. 03. 2008.] | lip akvarel:)) |
| kiki-9 [25. 03. 2008.] | fantastican kolorit ! :))) |
| 600 [25. 03. 2008.] | slažem se;) odlična! |
| Aywen [25. 03. 2008.] | jako lijep akvarel, s tim da mi se cini da bi prednji plan trebalo malo vise izvuc iz sivila. Inace, jako lijepa kompozicija i boje, bravo! :) |
| zhrsan [25. 03. 2008.] | odlično! :) |
| seremse [25. 03. 2008.] | super ! ! ! |
| turbomasha [25. 03. 2008.] | plava moć 8) |
| cinca [25. 03. 2008.] | prekrasno :) |
| Dilba [25. 03. 2008.] | Lijepa slika našeg grada :) |
| karp [26. 03. 2008.] | Lijepo...možda malo preforsirano plavo! |
| Zaraki_Kenpachi [26. 03. 2008.] | Hvala pipl! :) |
| gogoya [26. 03. 2008.] | nije loše, nije! :))) |
| lady_D [28. 03. 2008.] | super :) |
| Zaraki_Kenpachi [04. 04. 2008.] | hvala vam :) |
| Sharpeye [04. 04. 2008.] | super view, koji objektiv? |
| Zaraki_Kenpachi [04. 04. 2008.] | EF 17-40/f4 |
| Purple_Haze [20. 04. 2008.] | e predobra |
| Zaraki_Kenpachi [10. 06. 2008.] | zahvaljujem :) |
| Z3NON [10. 06. 2008.] | jako lijeop akvarel!!! |
| Zaraki_Kenpachi [10. 06. 2008.] | teško je ubrat lošu fotku, pa makar bio i akvarel, u tako dobrom gradu ;) |
| heros [20. 09. 2008.] | akvarelno lijepa!!! |
| Jethrotull [02. 02. 2009.] | SRETAN RODJENDAN:) |
| Incognito [02. 02. 2009.] | prekrasne boje |
| ivanost [02. 02. 2009.] | Sretan rođendan, i puno dobrog svjetla..:) |
| tash [02. 02. 2009.] | SRETAN RODJENDAN:) |
| baja [02. 02. 2010.] | Sretan Ti rođendan i svako dobro! |
| Rumpelstilskin [02. 02. 2010.] | dobra |
| kkatic [02. 02. 2010.] | sretan rođendan :) |
| zdretro [02. 02. 2010.] | sretan rođendan! |
| logy [02. 02. 2010.] | sretan rođendannn :))) |
| zbica [02. 02. 2010.] | sretan rođendan:) |
| eye [24. 03. 2011.] | +++ |
| Gerd [02. 02. 2014.] | Sretan rođendan :) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))