© copyright 2007 - 2026 Zaraki_Kenpachi
mak i vlak
| oftza [10. 10. 2007.] | jel to na putu za zaprešić? |
| zveki [10. 10. 2007.] | Ajme, lijepe li fotke. Zanima me jeli obrađivana. Mislim da nije i opet ponavljam da mi se slika izuzetno sviđa |
| sanda [10. 10. 2007.] | fino |
| dschnei3 [10. 10. 2007.] | Odlična kompozicija,bravo ;))) |
| Zaraki_Kenpachi [10. 10. 2007.] | nije na putu za zaprešić nego nekakav ranžirni kolodvorčić u hajnclovoj, cc ofco, očekiv'o sam više od pravog purgera :P. zvekarluče od obrade malo nabrijane boje u camera rawu i zbog smanjivanja malo unsharp maska.. hvala ljudi :) |
| LePro [10. 10. 2007.] | ljepota jedna od kompozišn... |
| oftza [10. 10. 2007.] | :( |
| Thomy [10. 10. 2007.] | apsoštrumfno štumpfastično :)) |
| JelenaP [11. 10. 2007.] | Jako lijepo! |
| janna [11. 10. 2007.] | odlična! :) |
| darinka [17. 01. 2008.] | odlična! |
| milje54 [02. 02. 2008.] | sretan rođendan!! |
| Jure [02. 02. 2008.] | sretan rođendan!! |
| bugs_bunny64 [02. 02. 2008.] | Sretan rođendan...a fotka...meni se sviđa... |
| JelenaP [02. 02. 2008.] | Sretan rođendan! |
| Zaraki_Kenpachi [04. 02. 2008.] | hvala ljudi!! :) |
| Tora [29. 02. 2008.] | Š.O ? jel je? malo šarpano...nice =) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))