© copyright 2006 - 2026 Zaraki_Kenpachi
maximir
| lovro [29. 11. 2006.] | woooo.... spoooky!!! super atmosfera i kadar!!! fali ti samo lik sa sjekirom :D :D |
| gogoya [29. 11. 2006.] | ... i ovdje bi mogli šetati Mulderić i Skulić ... :))) |
| marianne [29. 11. 2006.] | uuuu dobra dobra.pohvalno :o) |
| mexico [29. 11. 2006.] | Svidja mi se ova perspektiva. Djeluje misticno i mocno. Odlicna! |
| Jethrotull [29. 11. 2006.] | TI SI GENIJE!!! |
| Zaraki_Kenpachi [29. 11. 2006.] | sha da vam kažem: hvala hvala hvala hvala :))) |
| Zaraki_Kenpachi [29. 11. 2006.] | *khm*zaboravih još HVALA drugu Jethrotullu :D |
| bibo [13. 12. 2006.] | krasna fotka, obozavam takve obrade, i sam ih cesto radim, bravo |
| Zaraki_Kenpachi [23. 12. 2006.] | fala bibo,, eto našo se drug po fotošopu ;)) |
| marianne [02. 02. 2007.] | SRETAN ROĐENDAN I SVE NAJBOLJE ZELIM! |
| mexico [02. 02. 2007.] | Sretan rodjendan i puno srece :) |
| reDORAnge [02. 02. 2007.] | volila bi da ti mogu ispricat pricu koja mi se odvija u glavi dok gledam ovu fotku, al pre kasno je za tolko tipkanja. :) |
| Zaraki_Kenpachi [05. 02. 2007.] | @marianne i mex!!! ful hvala! nisam neko vrijeme zujo po zinu i stvarno ste mi smajlić izmamili :) ljepo je vidjet da ima onlajn čestitara, još kad bi i pivušu platili..može i onlajn ;))) @dora.. samo ti pričaj, al se prvo naspavaj fino :)) živjeli! |
| szeljko [05. 02. 2007.] | Bravo. Ovo ostavlja snazan utisak. Sretan rodjendan i daj nam jos ovakvih fotografija |
| mexico [02. 02. 2008.] | Sretan rodjendan Zaraki :) |
| Zaraki_Kenpachi [04. 02. 2008.] | Fala ti mex! ;) |
| mexico [02. 02. 2010.] | Sretan rodjendan Zaraki :) opet :))) |
| eye [24. 03. 2011.] | +++ |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))