© copyright 2026 klun
Majstorska u hladu
| suludo [03. 06. 2026.] | sviđam... |
| PunoIme [03. 06. 2026.] | Kao i sve do sada...predivno. |
| Gerd [03. 06. 2026.] | Lijepo, onako baš :) |
| Kazuya [03. 06. 2026.] | I mjesec se vidi.... |
| Didokles [03. 06. 2026.] | kad će doći majstori asfaltirat je |
| fujifan [03. 06. 2026.] | Velebit neiscrpan izvor inspiracije. Dobra |
| maratonac [03. 06. 2026.] | ***** |
| klun [03. 06. 2026.] | |
| klun [03. 06. 2026.] | Nekaj sam zeznul. Uglavnom nema asfaltiranja jer je cesta od 2007. pod zaštitom ministarstva kulture kao povijesna cesta i kulturno dobro. |
| agni [04. 06. 2026.] | tako je ,nema asfalta ... divan kadar i kolorit:-) |
| gres [04. 06. 2026.] | "dečec" kluni, pustila te "curica" iz pritvora ili su to fotke iz arhive?...;)) sviđam fotku!...;) |
| klun [04. 06. 2026.] | Friške fotke gres! 26.05.2026. |
| ljiljana [04. 06. 2026.] | odlična i ova ! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))