© copyright 2026 maratonac
Ranom zorom
| klun [08. 05. 2026.] | Lijepo posloženo, a i nema svjetla do jutarnjeg svjetla! |
| pisoj [08. 05. 2026.] | Da! |
| fujifan [08. 05. 2026.] | Lijep foto |
| goranx78 [08. 05. 2026.] | Krasan prizor i foto! |
| Incognito [08. 05. 2026.] | Dobar klik |
| MarioP [08. 05. 2026.] | Eh... ovakva jutra na moru volim. Lijepo poslikano. |
| Moonspider [08. 05. 2026.] | O da, za ovakve prizore isplati se rano raniti... |
| Roby-ZD [09. 05. 2026.] | Uf koja lipa igra elemenata pod savršenim svjetlom. Looda kombo mirnoće mosta i razbacanosti kamenja u plicaku. Srića pa nije bilo auta po mostu |
| agni [09. 05. 2026.] | Potpisujem gornje komplimente,odlično posloženo |
| Ivek [09. 05. 2026.] | Jako lijepo |
| klun [28. 05. 2026.] | Sretan rođendan! |
| viper [28. 05. 2026.] | Sretan rođendan :) |
| agni [28. 05. 2026.] | Sretan ti rođendan! |
| maratonac [29. 05. 2026.] | hvalaaaaa! |
| Didokles [29. 05. 2026.] | sritno! |
| Gerd [03. 06. 2026.] | Odlična |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))