© copyright 2025 - 2026 klun
Još malo i ručak
| NaniCro [19. 03. 2025.] | divotica od prizora!! |
| Kazuya [19. 03. 2025.] | Dobar parket |
| Didokles [19. 03. 2025.] | lipotica;) |
| FotoMachak [19. 03. 2025.] | Volio bih ovdje nešto fino popapati. |
| agni [19. 03. 2025.] | preljep prostor:-) |
| damast [19. 03. 2025.] | lijepo... |
| ljeto2001 [20. 03. 2025.] | lijep ambijent i fotka! |
| Miholino [20. 03. 2025.] | Jako lijepo preneseno, uredno i sa stilom. Ova stolica u donjem desnom kutu mi je nespretno ubačena (izbacio bih je iz kadra). |
| Medo [20. 03. 2025.] | **** |
| klun [20. 03. 2025.] | Gledam i ja tu stolicu i bode mi oči, ali sam htio uhvatiti što širi kut, a da mi luster bude u sredini. Korakom unazad vidi mi se zid ulaza s lijeve strane, a s desne smeta pijanino koji je tu postavljen. Još jedan korak unazad i imam još par ometajućih elemenata (stolica pijanista), a i udaljavanjem gubim svjetlo. Tako da je ovo neki kompromis. |
| goranx78 [21. 03. 2025.] | Krasno! |
| ljiljana [22. 03. 2025.] | Lijep snimak uz fino svjetlo i boje |
| pisoj [23. 03. 2025.] | Fina kompozicija! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))