© copyright 2026 MarioP
Suton na bregima
| klun [28. 02. 2026.] | Jako dobro! |
| agni [28. 02. 2026.] | jako lijepi slojevi i vizura sakral.objekata:-) |
| tanjster [28. 02. 2026.] | Dobra dijagonala dviju crkvica |
| el_jailer [01. 03. 2026.] | jako lijepo! |
| el_jailer [01. 03. 2026.] | jako lijepo! |
| Ivek [01. 03. 2026.] | Jako lijepo |
| fujifan [01. 03. 2026.] | Jako lijepo, slojevi, kadar, boje sve odlično |
| Lepi [01. 03. 2026.] | Jel to ona lokacija kod Zavrča di je jedna crkva u Hr, a druga u Slo? |
| Lepi [01. 03. 2026.] | I da, slojevi su divni |
| MarioP [01. 03. 2026.] | Lepi ne znam na koje crkvice misliš kod Zavrča, ali postoje dvije crkvice, Marije Magdalene i sv.Avguština, Jedna je hrvatska, a druga slovenska i granica prolazi tik uz njih. Obje su u SLO, na rubu općine Jamno, iznad Trakošćana. Crkvice na granici . Ove dvije su blizu Zaboka, slikane od planinarskog doma na Piclju. |
| Incognito [01. 03. 2026.] | Krasan zalazak |
| gres [02. 03. 2026.] | fino, slojevito...;) |
| gorkola [02. 03. 2026.] | Jako fino posloženo |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))