Celicni vrhovi
| Zelena [15. 02. 2011.] |
krasna....:)) |
| autor [15. 02. 2011.] |
hvala:) |
| mdphoto [15. 02. 2011.] |
Zanimljiv moire. |
| mataj86 [16. 02. 2011.] |
Moj Favorit ;) |
| loner [16. 02. 2011.] |
odlicna! |
| autor [16. 02. 2011.] |
hvala na komentarima:) |
| plivadon [16. 02. 2011.] |
izvanredna |
| SMVO [16. 02. 2011.] |
:-))))!! |
| autor [16. 02. 2011.] |
hvala decki:) |
| lilian [16. 02. 2011.] |
odlično |
| paf_mrvica [16. 02. 2011.] |
visoki plasman:) |
| autor [16. 02. 2011.] |
hvala i vama cure:) |
| anix [16. 02. 2011.] |
odlična |
| Timeline [16. 02. 2011.] |
Odlična!!!!! |
| autor [16. 02. 2011.] |
:) |
| ariesZG [17. 02. 2011.] |
ovako, od oka bih rekao da je ovo jedan grad u Hessenu...bankarsko je središte EU :-) no, bez obzira na moć sadržaja, tonski i kompozicijski je moćno bez premca...ovo bih volio vidjeti na nekom mega-povećanju...+++ |
| autor [17. 02. 2011.] |
...imam ju doma u dnevnoj sobi, 30/40. fala autischeru:) |
| marioblazevic [17. 02. 2011.] |
bome opako dobra! favorit definitivno! |
| autor [18. 02. 2011.] |
:) |
| Twisted [18. 02. 2011.] |
dobra :) |
| FotoMachak [18. 02. 2011.] |
odlična :) |
| tkozna [18. 02. 2011.] |
BRAO...MORAM ČEŠČE SVRAČATI...POHVALE :))) |
| autor [18. 02. 2011.] |
hvala svima na komentarima:) |
| hac [18. 02. 2011.] |
bome močno,moj favorit u ovoj klicki d;-) |
| weiss [19. 02. 2011.] |
oooooooo ma odlična fotka , jako jako dobra ,bome opako dobra! |
| autor [19. 02. 2011.] |
hvala decki:) |
| ajanovic [20. 02. 2011.] |
ODLICNA...:) BRAVO! |
| vipe [20. 02. 2011.] |
odlična |
| Stash [21. 02. 2011.] |
I više nego jako dobro.. |
| autor [22. 02. 2011.] |
hvala vam decki:) |
| paf_mrvica [23. 02. 2011.] |
čestitke zvizdo, znala sam da ćeš bit u vrhu!:)) |
| autor [23. 02. 2011.] |
:) |
| jpogorilic [23. 02. 2011.] |
Čestitke cvijete naš, zasluženo visoka pozicija! |
| kizowsky [23. 02. 2011.] |
Čestitam! |
| FotoMachak [23. 02. 2011.] |
čestitam :) |
| Kristinka [23. 02. 2011.] |
predobro! čestitke na odličnom plasmanu! :) |
| boriszulj [23. 02. 2011.] |
Čestitke. Ova je bila moj favorit. |
| agni [23. 02. 2011.] |
čestitam, snažna i dakako visoka:-)) |
| Stash [23. 02. 2011.] |
Baš se čudim što najbolja fotografija nije pobjedila... povraća mi se na ovaj sajt više... |
| anix [23. 02. 2011.] |
čestitam i ako sam bila uvjerena da će ova fotka pobjedit.. |
| marioblazevic [23. 02. 2011.] |
šteta :-/ bolja mi ova... |
| autor [23. 02. 2011.] |
hvala vam ekipo naocita:) |
| Damjanpix [24. 02. 2011.] |
super, fantastisch :) |
| gogoya [25. 02. 2011.] |
čestitam ... odlična! ;) |
| autor [25. 02. 2011.] |
fala momci:) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))