© rooki
buđenje...
| jpogorilic [06. 12. 2011.] |
Izuzetno impresivna...Fascinira me maglovito jutro i sunce koje svom žestinom prodire kroz slojevitost... |
| autor [06. 12. 2011.] |
hvala!! |
| ledo [06. 12. 2011.] |
jako sviđam ;) |
| agni [06. 12. 2011.] |
naznaka buđenja, dojmljiva:-)) |
| gres [07. 12. 2011.] |
fantastično! :) |
| umbra [07. 12. 2011.] |
Fantastična je! |
| etna [07. 12. 2011.] |
jasko lijepo...temperatura sunca "probija" maglu ...sviđam:) |
| autor [07. 12. 2011.] |
hvala vam!! |
| gobel [07. 12. 2011.] |
jel to magla ili je zamagljeno? U svakom slučaju lijepo |
| autor [07. 12. 2011.] |
gobel prava magla je u pitanju,hvala na sviđanju!! |
| NeRa [07. 12. 2011.] |
Krasna...:)) |
| rista [08. 12. 2011.] |
da bi reč rekel...:) |
| norah [08. 12. 2011.] |
misticno! |
| autor [09. 12. 2011.] |
hvala!! |
| bormi [09. 12. 2011.] |
fantasticno.. |
| Starfish [10. 12. 2011.] |
Jao ... ma je li ovo moguće ... :))) ... izgleda doslovce bajkovito. |
| autor [10. 12. 2011.] |
hvala svima još jednom!! |
| fotorax [12. 12. 2011.] |
Ne da izgleda bajkovito vec je bajka! |
| autor [12. 12. 2011.] |
hvala! |
| chocolaterie [14. 12. 2011.] |
Posebna! |
| anix [14. 12. 2011.] |
divno |
| autor [14. 12. 2011.] |
hvala !! |
| zdrafko [15. 12. 2011.] |
prefina ... |
| jpogorilic [15. 12. 2011.] |
Čestitke na visokom plasmanu! |
| autor [15. 12. 2011.] |
hvala vam!! |
| viz [15. 12. 2011.] |
čestitam! :) |
| fotorax [15. 12. 2011.] |
Cestitam na visokom plasmanu! |
| anix [15. 12. 2011.] |
čestitam! |
| autor [15. 12. 2011.] |
hvala vam svima!!! |
| viper [15. 12. 2011.] |
čestitke na izvrsnom drugom mjestu :) |
| agni [16. 12. 2011.] |
čestitam ,bravo! |
| autor [16. 12. 2011.] |
hvala i vama!! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))