Julijina maska
| Suzanna [30. 06. 2012.] |
Fino odrađeno :) |
| autor [30. 06. 2012.] |
Hvala! |
| Proserpine [01. 07. 2012.] |
super :) |
| umbra [01. 07. 2012.] |
Odlična! |
| autor [02. 07. 2012.] |
:-) |
| vjf [02. 07. 2012.] |
wow :) |
| zdrafko [02. 07. 2012.] |
jako dobra! |
| agni [02. 07. 2012.] |
krasna:-) |
| autor [03. 07. 2012.] |
Hvala Ljudi!! VJF imao sam sreće sa modelom zato je tako dobro ispalo!! :-) |
| AngelEyes [03. 07. 2012.] |
...savršena..:) |
| autor [03. 07. 2012.] |
:-) |
| Starfish [03. 07. 2012.] |
Zaista posebna. |
| autor [04. 07. 2012.] |
Hvala svemirska-ribice..:-) |
| technovi [06. 07. 2012.] |
Odlično, uvijek dobre fotke.. |
| autor [06. 07. 2012.] |
Hvala!! |
| NeRa [09. 07. 2012.] |
Intrigantna i kao priča i kao fotografija..:))) |
| Dragoo [10. 07. 2012.] |
odlična!!! |
| autor [10. 07. 2012.] |
Dankešen!! |
| dubrovnik [30. 07. 2012.] |
funderšen! |
| autor [30. 07. 2012.] |
:-) |
| jpogorilic [31. 07. 2012.] |
Čestitke na visokom plasmanu! |
| Zelena [31. 07. 2012.] |
čestitke :)) |
| autor [31. 07. 2012.] |
Hvala svima! |
| agni [01. 08. 2012.] |
bravo, čestitam!! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))