maglovito jutro
| uyulala [05. 07. 2006.] |
sta reci osim wow..... |
| JAZZer [05. 07. 2006.] |
... ili ... ideš!!! odlična :) |
| elokventnidelinkvent [06. 07. 2006.] |
maglovito, moš' mislit... to je autor samo otvorio proluftat crib poslije tuluma... ;) kljick, Raz. |
| mdz [07. 07. 2006.] |
kljik |
| Cookie [07. 07. 2006.] |
...klikćem za lijepo... :O) |
| Axa [07. 07. 2006.] |
Grad iznad smoga . Kao iz nekog filma znanstvene fantastike.;) |
| zeleni [07. 07. 2006.] |
mogu još jedanput ako treba izustiti kako mi je ovo dobro :)) |
| Petko [10. 07. 2006.] |
100% Rijeka! Genijalno uhvaćeno, svaka čast! click! |
| meandar [11. 07. 2006.] |
click |
| završilo kliCkanje | |
| Joki [13. 07. 2006.] |
Huaaa...kakva magla...jako dobro |
| autor [13. 07. 2006.] |
ljudi mucho vam fala na kliCkovima i komentarima :) nemogu vjerovat da sam doguro do prvog mjesta.... weeeeeee! ^_^ plaćam rundu ;) |
| elokventnidelinkvent [13. 07. 2006.] |
bemti, počejo si gazit tute na klickalicam', Roy. čestitke objavljivanom a sad i nagrađenom autoru... |
| theKos [17. 07. 2006.] |
čestitam koljega!!! ( sa malim zakašnjenjem) :))) |
| Tiho [07. 07. 2007.] |
Perfektna slika, odlicno |
| Vlats [12. 10. 2007.] |
nije rijeka nego je zaprude prepoznajem po dimnjaku iza ! jel je ? |
| Vlats [12. 10. 2007.] |
lol ili je pula al izgleda ko zaprude ! hahah.........u svakom slucaju volim maglu i jako mi se svida slika ! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))