© copyright 2008 - 2026 Edo
Oko mene linije ...
| elokventnidelinkvent [24. 01. 2008.] | hehe, zaslužen odmor od naporna posla. demižon je fin ekstra detalj. predobro. |
| suzana [24. 01. 2008.] | više dobrih detalja! jako zanimljiva.. |
| Cookie [24. 01. 2008.] | ... to, eduarde!!!! ;O)... |
| crNa_ovCA [29. 01. 2008.] | edo kralju, sta si to radia od sebe :) neka neka, dobra je ta ludost-sad imas predobru sliku! |
| Edo [29. 01. 2008.] | @Rossi: ah, bila su to dobra vremena :))) |
| arsenialupen [29. 01. 2008.] | dobra jako |
| coa75 [07. 05. 2008.] | Dobar taj Rolleiflex. Oduvek sam želeo jedan ali plitak džep... |
| Edo [07. 05. 2008.] | Hvala Alex ... |
| ujo [18. 02. 2009.] | Kak je dobra....i demizon haha |
| Edo [18. 02. 2009.] | hvala ujo ... |
| Stash [18. 02. 2009.] | Predobro! |
| JAZZer [18. 02. 2009.] | dobar ulov ;) |
| bebi [26. 02. 2009.] | odlicna! pogotovo sto je od sesvetskog momka ;) |
| Edo [26. 02. 2009.] | da momak :))) .... thnx :))) |
| adresaba [07. 11. 2012.] | Hehe odlicna |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))