© copyright 2007 - 2026 rianna
..egotwin love..
| mrml [18. 06. 2007.] | ;)))))))))))))) |
| rianna [18. 06. 2007.] | ..:) |
| Sheky [18. 06. 2007.] | da mi je znati koja vise uziva :))) |
| zhrsan [19. 06. 2007.] | :))))))))))) |
| mdz [19. 06. 2007.] | a muz nek poslije riba ogledalo, a? |
| rianna [19. 06. 2007.] | ...postoji nešto što se zovu maramice za čišćenje..:) |
| nocturnus [20. 06. 2007.] | ona u pozadini je lijepsa :) |
| femail21 [20. 06. 2007.] | eh, još da je bia pogled oči u oči... :) |
| maynards_bitch [13. 07. 2007.] | podsjetila me na ovu moju |
| SMVO [13. 07. 2007.] | Prekrasne obrve... :-)) |
| Sheky [16. 07. 2007.] | sretan rodjendan! i puno pusa :) |
| chegevara [16. 07. 2007.] | zivio iso 1600 :)))) srecan rodjendan :))))) |
| Joki [16. 07. 2007.] | feno-me-nalno :) sretan rođendan :) |
| rianna [16. 07. 2007.] | ...:) |
| tit [05. 10. 2007.] | zagrliti sebe je sva mudrost života, odlična fotka |
| crNa_ovCA [16. 07. 2008.] | evp na pufu sritan rodjendan :) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))