© copyright 2007 - 2026 beky1
Nin 1
| Ddark [21. 12. 2007.] | Jel ovo IR? |
| Mrva [21. 12. 2007.] | ..odlično je skroz,ma ode u fav;) |
| beky1 [21. 12. 2007.] | je ddark IR, i baš sam zadovoljan :))) |
| zdens [21. 12. 2007.] | aaaaaaaaaaaa...! |
| signum [21. 12. 2007.] | ma di je ovo beky? |
| signum [21. 12. 2007.] | sory, vidim sad gore da je Nin! :-) |
| darinka [21. 12. 2007.] | suuuuuuper! |
| LePro [21. 12. 2007.] | fin IRed... skroz... |
| lepi777 [21. 12. 2007.] | ljepo... |
| JelenaP [21. 12. 2007.] | Sviđa :-) |
| Bidai [21. 12. 2007.] | odlična ! |
| beky1 [21. 12. 2007.] | hvala ekipa :)) |
| kokos101 [21. 12. 2007.] | odlična obrada :)) |
| suzy [21. 12. 2007.] | fantastično beky, fantastično! bravo!!! |
| beky1 [21. 12. 2007.] | hvala kokos, suzy :)) |
| Gea [21. 12. 2007.] | Bravo, bravo :-))) |
| beky1 [22. 12. 2007.] | hvala Gea :)) |
| memex [15. 02. 2009.] | Bekili majstore sve najbojle ti želim |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))