© copyright 2007 - 2026 beky1
foto br. 98057
| Bugenvilija [28. 09. 2007.] | Krasne pinije ukrašene oblakom :))) |
| LePro [28. 09. 2007.] | Nisam znao da si bio u Africi :)))))) skroz dobra fotka... |
| beky1 [28. 09. 2007.] | ovo ti je prijatelju minirano podrućje hvala Le i Bugenvilija :) |
| she_she [28. 09. 2007.] | super boje :) |
| kokos101 [28. 09. 2007.] | prekrasno s ovim oblacima :-))) |
| Mrva [28. 09. 2007.] | Lipo!!!!! |
| beky1 [28. 09. 2007.] | hvala svima :)) |
| Cookie [28. 09. 2007.] | ... o-ho... kadar!!!! :O)... |
| beky1 [28. 09. 2007.] | hvala :) |
| Thomy [28. 09. 2007.] | prekrasno iskadrirano :)) |
| beky1 [28. 09. 2007.] | hvala Thomy :) |
| sanda [28. 09. 2007.] | i mene od prve na afriku asociralo ovo prekrasno drfce |
| beky1 [29. 09. 2007.] | hvala sanda :)) |
| tomar [30. 09. 2007.] | odlično! |
| beky1 [30. 09. 2007.] | hvala tomar :)) |
| guba [15. 02. 2010.] | Sretan rođendan:)) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))