© copyright 2011 - 2026 arsenialupen
foto br. 468823
| tony-roma [14. 09. 2011.] | jaka fotka! |
| ivanzg [14. 09. 2011.] | ++++ |
| hac [14. 09. 2011.] | odlična! |
| arsenialupen [14. 09. 2011.] | hvala ;) |
| Twisted [14. 09. 2011.] | predivno, bravo ti :))) |
| Thommy [14. 09. 2011.] | jako lijepo, sviđa mi se |
| Suzanna [14. 09. 2011.] | Predivno, prozračno, senzualno :) .. i jako me podsjeća na dragu mi pjesmu: Where the Wild Roses Grow |
| arsenialupen [14. 09. 2011.] | hvala lijepa |
| gogoya [14. 09. 2011.] | ne zvao se ja gogoya, ako i ja jednoga dana, kad ga se dokopam, ne potopim modela, pospem ga laticama i koječim... ;) već viđeni motiv, ali ne manje zanimljiv. Sviđa mi se izvedba. :) |
| arsenialupen [14. 09. 2011.] | hehhe..gogo ako nisam nasla jedno 500 fotki ovog motiva na webu..ali smisao je ga prezentirati na vlastiti nacin..i vjerovao ili ne nije lako...;)...voda...odbljesak..sminka..vjetar..valovi..satnica..svjetlo...hehhe... |
| arsenialupen [14. 09. 2011.] | odlazak latica..stalno vracanje.. |
| Zelena [14. 09. 2011.] | baš zanimljiva i odlična :)) |
| ladyjane [14. 09. 2011.] | Odlična. |
| Danchi [14. 09. 2011.] | jako lijepo :D |
| arsenialupen [14. 09. 2011.] | hvala |
| rudla [14. 09. 2011.] | cmoka :) |
| zdrafko [14. 09. 2011.] | preko mjere dobro. ;-D |
| zdrafko [14. 09. 2011.] | preko mjere dobro. ;-D |
| arsenialupen [14. 09. 2011.] | ;) |
| bibs [14. 09. 2011.] | odlicna! bravo! |
| von-sel [15. 09. 2011.] | Preorginalno! |
| Zepyus [15. 09. 2011.] | preeeeeeedobrooo!!! |
| plivadon [15. 09. 2011.] | ++++ |
| arsenialupen [15. 09. 2011.] | hvala |
| agni [15. 09. 2011.] | sjajno!! |
| ksenija_s [15. 09. 2011.] | *** |
| omot [15. 09. 2011.] | Moj naklon...:-))) |
| Ramone [15. 09. 2011.] | Ima milijun fotki mačaka ili zalazaka sunca, tak da je ovo, naspram tih, pravo osvježenje! Odlična izvedba - tvoje verzije! |
| Batos [15. 09. 2011.] | Moćan rad ! |
| adain [17. 09. 2011.] | divno :) |
| arsenialupen [18. 09. 2011.] | hvala |
| puh [04. 12. 2011.] | super |
| ccfly [11. 03. 2012.] | predivno neznam cim si je nagovorila da ode u vodu ali 5+++++ http://www.anglik.net/millais.htm ija volim njegove radove :) |
| reddish [11. 03. 2012.] | divne nježne boje i fotka :) |
| goja1510 [29. 03. 2013.] | Fascinantna galerija, jako mi se svidaju fotke! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))