© copyright 2007 - 2026 Thingol
Tihi_prolaznik
| bibo [30. 10. 2007.] | odlicna............ |
| namid [30. 10. 2007.] | da, stvarno krasna. liči mi na Poreč. :) |
| Gaca [30. 10. 2007.] | Lijepo. |
| Anci [30. 10. 2007.] | uuu, lijepo! |
| chubby [30. 10. 2007.] | super je |
| kikki [30. 10. 2007.] | neznam šta bi rekao bez da ponavljam prethodnike :) |
| Thingol [31. 10. 2007.] | Hvala kolege, na komplimentima. Namidu poruka. Da ovo je Poreč :) Imaš dobro oko....pozdrav |
| zorba [31. 10. 2007.] | Vrhunska |
| The_Koramac [31. 10. 2007.] | da, clap-clap...;) |
| barbarossa [31. 10. 2007.] | izvrsno. |
| beky1 [31. 10. 2007.] | odlična :) |
| Ejla [16. 11. 2007.] | Krasno! Istra i magla zimi...odavno ih nisam okusila :( |
| cinca [25. 01. 2009.] | Sretan rođendan! :-) |
| tonycro [25. 01. 2009.] | sretan rockas! |
| Thingol [25. 01. 2009.] | Hvala kolege, hvala na sretnim riječima |
| kokos101 [25. 01. 2009.] | sretan rođendan :))) |
| Thingol [25. 01. 2009.] | Thanks Kokos101 |
| valentina [25. 01. 2009.] | Sretan rođendan! inace, krasna atmosfera :) |
| Thingol [25. 01. 2009.] | Fala na cestitkama i komentaru, Valentina.... |
| gogoya [25. 01. 2009.] | da nema "sretan ti rođendan" ne bih sad napisao klap klap i opet klap! :))) (ovo ne vidjeh dosad ...) |
| GoSt [25. 01. 2009.] | odlično. |
| Joki [29. 12. 2009.] | uh! vrlo fino :) |
| ariesZG [29. 12. 2009.] | +++ |
| Gerd [25. 01. 2014.] | Sretan rođendan, mnogo dobra i dobrog svjetla :) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))