© copyright 2007 - 2026 freelancer
Apokalipsa
| Alien [15. 11. 2007.] | Lude boje |
| MarinoK [15. 11. 2007.] | Super jako lipo :)) |
| freelancer [18. 11. 2007.] | Hvala, momcovi! |
| ZvonimirK [02. 02. 2008.] | Uuuu, ova mi je predobra! |
| norah [11. 02. 2008.] | sjajna... |
| freelancer [11. 02. 2008.] | Hvala ZvonimirK & norah. |
| ifo [10. 06. 2008.] | lipo,prelipo,odlične boje :)))) |
| freelancer [10. 06. 2008.] | Thx Ivo & dobro jutro!:)) |
| studio-vision [03. 12. 2008.] | sjajna fotka, pozdrav... |
| freelancer [03. 12. 2008.] | ...hvala, pozdrav i tebi:) |
| Korana [22. 06. 2009.] | Krasan ugođaj divnih boja :) |
| bile [20. 10. 2009.] | izuzetno dobro! |
| freelancer [20. 10. 2009.] | ...još jednom zahvaljujem Dalibore:) |
| igormilic7 [14. 11. 2009.] | prelijepa :) |
| freelancer [14. 11. 2009.] | ...tnx igore:))) |
| anix [08. 10. 2010.] | divno |
| freelancer [08. 10. 2010.] | ...zahvaljujem Ankice:)) |
| Foto-Kale [08. 10. 2010.] | super fotka |
| martina23000 [08. 10. 2010.] | Lijepo, dramatično :) |
| freelancer [08. 10. 2010.] | ...hvala kale & martina:)) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))