© copyright 2010 - 2026 brusnicakc
Croatia Cup 2009. Koprivnica
| Aywen [28. 04. 2010.] | bolje :)) |
| brusnicakc [28. 04. 2010.] | A takva je bila u startu - kritika prihvaćena :) |
| Korana [28. 04. 2010.] | Odlična! |
| kkatic [04. 05. 2010.] | sretan rođendan :) |
| sajonara [04. 05. 2010.] | eeeej, hepi brzdeeeej olikaaaa :) |
| tash [04. 05. 2010.] | sretan ti roooooooooooooooooooooooockas!!! ;O))) |
| eclipse [04. 05. 2010.] | sritan ti rođendan! :))) |
| zveki [04. 05. 2010.] | Sretan rođendan, želim ti ja :)))) |
| viper [04. 05. 2010.] | sretan rođendan :-) |
| Aywen [04. 05. 2010.] | sretan rodjendan! :D |
| agni [04. 05. 2010.] | SRETAN ti rođendana, odličan skok:-))) |
| brusnicakc [05. 05. 2010.] | Hvala vam puno svima na lijepim željama :)) |
| jpogorilic [05. 05. 2010.] | prelijepa.... |
| floyd [20. 05. 2010.] | Super lijepa fotka. |
| damac [04. 05. 2011.] | +++++++ |
| ingrun [13. 01. 2012.] | lijepo i divan prizor |
| brusnicakc [05. 05. 2012.] | Hvala :) |
| karlstajber [14. 05. 2012.] | jako dobro |
| agni [04. 05. 2013.] | SRETAN ti rođendan!!!! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))