© copyright 2009 - 2026 karlstajber
Stari hrast
| paf_mrvica [18. 01. 2009.] | sviđa mi se baš:) |
| Gargamela [18. 01. 2009.] | aaaa...koji hrast! Jako lijepo! |
| etna [18. 01. 2009.] | ogromno staro drvo ...fino ufotkano ...:) |
| ofcamarica [18. 01. 2009.] | I meni se sviđa ;o) |
| Patty [18. 01. 2009.] | prelijepo:) |
| eclipse [18. 01. 2009.] | jako lipo! :) |
| karlstajber [18. 01. 2009.] | hvala svima |
| NeRa [18. 01. 2009.] | Odlična, samo me smeta mali plavi... |
| Spanish_eyes [18. 01. 2009.] | jako lijepo :) |
| vagabond [21. 01. 2009.] | Moćno drvo,zimski pejzaž.Lipo |
| karlstajber [21. 01. 2009.] | hvala vam |
| gizzmo [23. 01. 2009.] | lijepa fotka : |
| karlstajber [30. 03. 2009.] | hvala gizzmo |
| Lidija_Lolic [04. 05. 2009.] | Uau, koje fotogenično stablo!! I mogao si onaj plavi hidrant malo 'ubiti' svako malo pogled bježi na njega zbog boje koje nema nigdje drugo u okolini, a samo je višak na ovako lipoj fotki ;)) |
| karlstajber [04. 05. 2009.] | hvala Lidija, znam, požalio sam zbog plavog hidranta, ali eto, kad već jednom stavim neda mi se ispravljat, u svakom slučaju drugi put ću pazit |
| Deckard [16. 06. 2009.] | Sretan rođendan ! |
| karlstajber [16. 06. 2009.] | hvala Deckard |
| Kristinka [19. 06. 2009.] | moja iskustva sa starim hrastovima govore da obično jedva stanu u kadar...:)) tebi stao! bravo! |
| karlstajber [19. 06. 2009.] | stao sa 18 mm, odnosno 27 mm žarišne daljine (obzirom na veličinu senzora) |
| basso-pula [15. 08. 2009.] | Meni su Hrastovi tako ponosni. Veliki i teko jaki .Bravo |
| karlstajber [15. 08. 2009.] | hvala basso |
| canon_barbarin [15. 08. 2009.] | baš se lijepo uzdigao...odlično! |
| karlstajber [15. 08. 2009.] | hvala canon_barbarin |
| wingsforshtuka [17. 10. 2009.] | lijepo ukomponirano, jako moćna slika =) |
| karlstajber [18. 10. 2009.] | hvala wingsforshtuka |
| sanda [18. 10. 2009.] | hidrantu i autu usprkos - naiva |
| karlstajber [18. 10. 2009.] | skinut ću hidrant |
| eye [09. 02. 2010.] | ++++ |
| karlstajber [09. 02. 2010.] | hvala eye |
| edi [21. 02. 2010.] | mislim da bi bio još lijepši da si ga slikao iz drugog kuta da se ne vide one puste žice..tko ti želi dobro taj ti kaže istinu.. |
| karlstajber [22. 02. 2010.] | hvala edi, teško je naći drugi kut, ali žice sam mogao ukloniti (to sam kasnije i napravio, ali nisam htio skidati ovu fotku) |
| vatrogasni [13. 07. 2010.] | Lijepo:-) |
| karlstajber [13. 07. 2010.] | tnx |
| cinober [06. 08. 2010.] | jako dobro... |
| karlstajber [06. 08. 2010.] | tnx cinober |
| Reisiger [27. 08. 2010.] | fiiino :) |
| karlstajber [27. 08. 2010.] | tnx Lorena |
| jpogorilic [27. 08. 2010.] | prekrasno ,,,ovo kao da je netko nacrtao ,,, |
| karlstajber [27. 08. 2010.] | hvala Josipe |
| marshall [25. 09. 2010.] | Stvarno lipo.Koja uživancija za moje dalmatinske oči!! |
| karlstajber [25. 09. 2010.] | hvala Baldo |
| damac [15. 11. 2010.] | predivna fotografija prava naiva, hidrant skinuti, bravo |
| karlstajber [15. 11. 2010.] | tnx damac, skinuo sam hidrant, ali nisam ponovo stavio fotku |
| tkozna [18. 11. 2010.] | moćno |
| karlstajber [18. 11. 2010.] | tnx tkozna |
| vatrogasni [27. 11. 2010.] | Odlična:-! |
| karlstajber [27. 11. 2010.] | tnx Miljenko |
| Bonamh [28. 11. 2010.] | svaka čast!!! |
| karlstajber [28. 11. 2010.] | tnx maxx |
| ajanovic [29. 01. 2011.] | LIJEPO... :) |
| karlstajber [29. 01. 2011.] | tnx ajanovic |
| Capriolo [16. 09. 2011.] | naiva vidjena objektivom, efektno i djmljivo. jos da nema onog auta... |
| karlstajber [16. 09. 2011.] | tnx Capriolo |
| Cirher [15. 05. 2012.] | Krasno. |
| karlstajber [15. 05. 2012.] | tnx imenjače |
| bibs [15. 05. 2012.] | da, i meni ja kada sam bila tamo taj hrast zapeo za oko, ogroman je i prekrasan! |
| karlstajber [15. 05. 2012.] | sada su mu obrezane grane (fotka je stara 3 godine) |
| bibs [15. 05. 2012.] | da prije toliko sam vremena i bila od prilike tamo... stata, a valjda se moralo :/ |
| nenaso [10. 09. 2012.] | :) |
| karlstajber [11. 09. 2012.] | tnx bibs i Snježana |
| vumikabarbudo [02. 10. 2012.] | ovo drvo sam pogledao barem 20 puta ,ovaj put ću priznati da mi se stvarno svidja . |
| karlstajber [02. 10. 2012.] | thanks Miodrag |
| anix [02. 10. 2012.] | lipo |
| karlstajber [04. 10. 2012.] | tnx anix |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))