© copyright 2008 - 2026 karlstajber
ulovio mačka
| forsaken [28. 08. 2008.] | aaaaaa bas su zakon:) |
| malaMo [28. 08. 2008.] | predobro preslatki suuuuu |
| acophoto [28. 08. 2008.] | baš im zavidim |
| abumata [29. 08. 2008.] | Vole se ko pas i mačka. |
| Katalinic [29. 08. 2008.] | Eto što ti jr ljubav! |
| edi [29. 09. 2008.] | preslatki su |
| karlstajber [02. 10. 2008.] | hvala |
| GoSt [03. 10. 2008.] | :)) |
| Photo_Lolly [04. 10. 2008.] | Ovaj pas je bas cakani |
| danijela [08. 10. 2008.] | ajme preslatki su...ma gle ti tu pozu...ma mrak... |
| viper [20. 10. 2008.] | slatkiši mali :-) |
| Spanish_eyes [08. 11. 2008.] | haha,super su :):):) |
| Melia [21. 12. 2008.] | A mačak se baš i ne buni! Peso ni ne zna da mu je to pretpostavljeni "neprijatelj". ;) |
| Patty [21. 12. 2008.] | preslatki su |
| mihajlo [17. 01. 2009.] | to je drugarstvo,prelijepi su. |
| TrashNouveau [06. 02. 2009.] | ovo je jednostavno taaako preslatko! |
| karlstajber [06. 02. 2009.] | hvala svima |
| GoRk [21. 02. 2009.] | aahahahaha prejako!!!! |
| GoSt [21. 02. 2009.] | :DD |
| Toco1980 [21. 02. 2009.] | =)) |
| karlstajber [22. 02. 2009.] | hvala GoRk, GoSt, Toco 1980 |
| OPOSUM [09. 03. 2009.] | Koja zvijerka i koji ulov:))slatko! |
| karlstajber [09. 03. 2009.] | hvala OPOSUM |
| Olimpica [21. 03. 2009.] | izvrsno! :)) |
| karlstajber [21. 03. 2009.] | hvala Olimpica |
| Chicha [21. 03. 2009.] | 8) Slatkisi, odlicno. |
| NeRa [21. 03. 2009.] | Krasno prijateljstvo, dražesni su:) |
| karlstajber [21. 03. 2009.] | hvala Duleasja i NeRa |
| gres [27. 04. 2009.] | :))))))) |
| karlstajber [27. 04. 2009.] | da, :))))) |
| Ciba [12. 05. 2009.] | Super trenutak simpa su. |
| karlstajber [12. 05. 2009.] | hvala Ciba |
| Tikica [20. 10. 2009.] | AAaaaaaa!! Ludi su skroz!! :)) |
| fotorax [29. 10. 2009.] | Ljubav nema granica |
| karlstajber [29. 10. 2009.] | hvala Tikica i fotorax |
| Danijelica [29. 11. 2009.] | baš slatka;))) |
| zveki [29. 11. 2009.] | :))))))))))))))))))))))) |
| karlstajber [29. 11. 2009.] | Hvala Danijelica i zvekarluk |
| brale [28. 03. 2010.] | hahhaah |
| Olandjan [30. 04. 2010.] | slatki su:)) |
| karlstajber [30. 04. 2010.] | hvala brale i Olandjan |
| ariesZG [30. 04. 2010.] | lol dobar ulov, doslovce :-))) |
| bibs [16. 05. 2010.] | odlicna! :)) |
| karlstajber [16. 05. 2010.] | hvala bibs |
| cinober [03. 09. 2010.] | ovo je posebno. drago... |
| Twisted [03. 09. 2010.] | preslatko :)))))))))))) |
| karlstajber [03. 09. 2010.] | hvala cinober i Twisted |
| tonci [31. 10. 2010.] | Predivno! |
| karlstajber [31. 10. 2010.] | tnx toncik |
| Angjel [13. 11. 2010.] | super :))) |
| karlstajber [13. 11. 2010.] | tnx Angjel |
| Korana [13. 11. 2010.] | Užitak ih je vidjeti, preslatki su. Sad je to već veliki pesonja :))))) Slažu li se još uvijek? |
| karlstajber [13. 11. 2010.] | tnx Korana (nažalost nema više ni jednog ni drugog) |
| oggy30 [13. 11. 2010.] | :))) |
| karlstajber [13. 11. 2010.] | :))) |
| Ciba [13. 11. 2010.] | Baš su dobri ekipica!! |
| karlstajber [13. 11. 2010.] | tnx ciba |
| Bonamh [28. 11. 2010.] | a kad mačku dosadi pa mu odvali jednu:)))) |
| karlstajber [28. 11. 2010.] | neće, dobrica je |
| edi [29. 01. 2011.] | super |
| karlstajber [29. 01. 2011.] | tnx edi |
| StasaS [26. 02. 2011.] | cute |
| karlstajber [26. 02. 2011.] | tnx |
| reaaa [12. 04. 2011.] | uhvaceni na djelu XD |
| karlstajber [12. 04. 2011.] | :)))) |
| pogled_u_bb [18. 05. 2011.] | mačak isti moj - a imam i istu stolicu doma! hmm... :) |
| karlstajber [18. 05. 2011.] | :))) |
| alfa91 [04. 07. 2011.] | Ha ha ha koji prijatelji!! |
| karlstajber [04. 07. 2011.] | :))) |
| Masha [08. 08. 2011.] | Predobro :D |
| karlstajber [08. 08. 2011.] | tnx Masha |
| weberica [24. 08. 2012.] | i sad jadan zbunjen.... što će? :D |
| karlstajber [24. 08. 2012.] | :)) |
| obscuras [16. 06. 2013.] | Sretan roćkas! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))