© copyright 2010 - 2026 karlstajber
Bled - stari grad
| zum [20. 09. 2010.] | jako dobro ,sjajna atmosfera tamo gore... |
| karlstajber [20. 09. 2010.] | hvala zum |
| kokos101 [20. 09. 2010.] | potpisujem zuma :) |
| karlstajber [20. 09. 2010.] | tnx kokos |
| SMVO [20. 09. 2010.] | :-))))!! |
| karlstajber [20. 09. 2010.] | tnx |
| zhrsan [20. 09. 2010.] | o bože! nisi normalan! sviđa mi se ovo! bravo :) |
| AndrejaT [20. 09. 2010.] | Fina galerija |
| karlstajber [20. 09. 2010.] | hvala vam |
| goki [20. 09. 2010.] | izvrsnooooo:) |
| karlstajber [20. 09. 2010.] | hvala goki |
| tixy [20. 09. 2010.] | w00w________ |
| karlstajber [20. 09. 2010.] | tnx tixy |
| bane65 [20. 09. 2010.] | praznik za oči ;) |
| enigma [20. 09. 2010.] | divna fotka... |
| karlstajber [20. 09. 2010.] | hvala vam |
| Reisiger [20. 09. 2010.] | wow...lajkam |
| karlstajber [20. 09. 2010.] | tnx |
| Zok [20. 09. 2010.] | Strava, predobro |
| karlstajber [20. 09. 2010.] | tnx zok |
| paf_mrvica [20. 09. 2010.] | ovo je čista fantazija! |
| cinober [20. 09. 2010.] | super... |
| karlstajber [20. 09. 2010.] | hvala vam |
| lola [20. 09. 2010.] | super ti ova! |
| karlstajber [20. 09. 2010.] | tnx lola |
| jpogorilic [20. 09. 2010.] | fantastična...bravo Vlado! |
| karlstajber [20. 09. 2010.] | hvala Josipe |
| ksenija_s [20. 09. 2010.] | milina... |
| karlstajber [20. 09. 2010.] | tnx ksenija |
| eclipse [20. 09. 2010.] | super! :) |
| karlstajber [20. 09. 2010.] | hvala eclipse |
| kiki-9 [20. 09. 2010.] | odlican kadar!! |
| karlstajber [20. 09. 2010.] | tnx kiki_9 |
| bernardV [20. 09. 2010.] | ooooodlična :) |
| karlstajber [20. 09. 2010.] | tnx domenico |
| peg [21. 09. 2010.] | jako lijepo.. |
| Kristijan031 [21. 09. 2010.] | Mogu samo napisati: a view to a kill :) 5+ |
| nana [21. 09. 2010.] | odlična fotografija:) |
| sasa_m [21. 09. 2010.] | super fotka :-) |
| karlstajber [21. 09. 2010.] | hvala vam |
| floyd [21. 09. 2010.] | Koji divan prizor,bravo za odličnu fotku. |
| karlstajber [21. 09. 2010.] | tnx floyd |
| forsaken [21. 09. 2010.] | krasno! |
| sika [21. 09. 2010.] | Fino...fino |
| karlstajber [21. 09. 2010.] | tnx forsaken |
| karlstajber [21. 09. 2010.] | tnx sika |
| biljana [21. 09. 2010.] | nestvarno lijepo :) |
| karlstajber [21. 09. 2010.] | hvala biljana |
| Febivjetar [22. 09. 2010.] | jako lijepo. super pogled. |
| hac [22. 09. 2010.] | dobra! |
| karlstajber [22. 09. 2010.] | tnx hac |
| punky [22. 09. 2010.] | pre...predobra! |
| karlstajber [22. 09. 2010.] | hvala punky |
| NeoSky [22. 09. 2010.] | WoW ovo me podsjeća na jedan samostan (ima zanimljivu priču vezanu uz njega ) sad nisam baš sigurna gdje se nalazi (negdje istočne zemlje) ...no htjela reći -oduzima dah =) |
| karlstajber [23. 09. 2010.] | hvala NeoSky |
| dvelikin [25. 09. 2010.] | Fantastična. |
| karlstajber [25. 09. 2010.] | hvala dvelikin |
| jaarban [25. 09. 2010.] | krasan kadar |
| karlstajber [25. 09. 2010.] | hvala jaarban |
| omot [25. 09. 2010.] | Impresivan kadar...:-)) |
| karlstajber [25. 09. 2010.] | tnx omot |
| Twisted [25. 09. 2010.] | divotica :)) |
| karlstajber [25. 09. 2010.] | tnx Twisted |
| MILS [26. 09. 2010.] | odlično,bravo meštre!..:) |
| MILS [26. 09. 2010.] | znam da je poprilično daleko,koje staklo si uzeo?Tnx! |
| karlstajber [26. 09. 2010.] | hvala vam |
| karlstajber [26. 09. 2010.] | MILS - fotkano je sa Nikorom 18-200 i PCL filter |
| Marry [05. 10. 2010.] | prekrasno |
| karlstajber [05. 10. 2010.] | hvala Marry |
| paf_mrvica [02. 11. 2010.] | divno, bijah na blejskom gradu |
| Z-foto [02. 11. 2010.] | šteta kaj nisi malo jezerca ulovil... svejedno odlična. |
| karlstajber [02. 11. 2010.] | hvala vam - zfoto - druge su s jetercem |
| Dianaedis [20. 01. 2011.] | +++ |
| omot [20. 01. 2011.] | Fantazija...impresivno :-)) |
| karlstajber [20. 01. 2011.] | tnx Dianaedis i omot |
| markovphoto [15. 02. 2011.] | prelepo mesto, mozda da je kadar malo drugaciji/siri? |
| karlstajber [15. 02. 2011.] | tnx markovphoto (ima i širi) |
| horo-lulu [31. 05. 2011.] | fino |
| karlstajber [31. 05. 2011.] | tnx horo-lulu |
| dlalin [18. 09. 2011.] | Osim šta ti malo visi, odlična! :) |
| Doriano [18. 09. 2011.] | odlično je :) |
| karlstajber [18. 09. 2011.] | tnx dlalin i Dorijano |
| zdrafko [18. 09. 2011.] | huh. jako mi dobro. ;-D |
| karlstajber [18. 09. 2011.] | tnx zdrafko |
| Cirher [15. 05. 2012.] | Nešto predivno. |
| karlstajber [15. 05. 2012.] | tnx Vlado |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))