© copyright 2009 - 2026 karlstajber
Calimero
| sanda [05. 07. 2009.] | pahuljicica (jezio me taj crtic uvijek) |
| karlstajber [05. 07. 2009.] | hvala |
| oggy30 [05. 07. 2009.] | :))) |
| basso-pula [05. 07. 2009.] | Mali slatki |
| NeRa [05. 07. 2009.] | a vidi muclaste loptice! Dražesno:) |
| karlstajber [05. 07. 2009.] | Hvala oggy30, basso-pula, NeRa |
| mdphoto [05. 07. 2009.] | "A bježi i skače po kadru, morala je bit 8-tisućinka..." :) Šala, podsjetilo me na vic o Dalmatincu što je lovio puža. Ovaj mali je karakter sam tak, a sviđa mi se kako si mu bokehom smekšao bundicu dok je ono što treba ostalo oštro. |
| karlstajber [05. 07. 2009.] | hvala mdphoto |
| snoopy [05. 07. 2009.] | najs :) |
| turbomasha [05. 07. 2009.] | aaa ignorira nas |
| dezape [05. 07. 2009.] | Pile:) Medeno. |
| dark-room [05. 07. 2009.] | odličan :) |
| karlstajber [05. 07. 2009.] | hvala snoopy, turbomasha, dezape |
| karlstajber [05. 07. 2009.] | hvala dark_room |
| Toco1980 [05. 07. 2009.] | Ma kak je slatki mali... :)) |
| nerokiller [05. 07. 2009.] | ...prava mala pahuljica, odlična fotka :) |
| karlstajber [05. 07. 2009.] | hvala Toco1980 i nerokiller |
| Twisted [05. 07. 2009.] | slatka pahuljica :)) |
| Korana [05. 07. 2009.] | Umiljatao pahuljasto stvorenje vrlo lijepo smješteno u kadar :) |
| karlstajber [05. 07. 2009.] | hvala Twisted i Korana |
| nana [05. 07. 2009.] | kak je sladak:)))) |
| karlstajber [05. 07. 2009.] | hvala Nana |
| kokos101 [05. 07. 2009.] | presladak mališa :) |
| karlstajber [05. 07. 2009.] | hvala kokos101 |
| seewolf [05. 07. 2009.] | kak je cakanii :D. sigurno se zove pahuljica :D. a ni fotka kao fotka nije losa :). super! :). |
| karlstajber [05. 07. 2009.] | hvala seewolf |
| karlstajber [05. 07. 2009.] | hvala seewolf |
| Proserpine [05. 07. 2009.] | Jao, kako kjuuut! :) |
| karlstajber [05. 07. 2009.] | hvala Proserpine |
| lady_D [05. 07. 2009.] | ajoj, kak je medeni :))) odlična fotka! |
| Toco1980 [05. 07. 2009.] | Što ovakvi malci rade na šanku? Piju, piju... |
| karlstajber [06. 07. 2009.] | hvala lady_D, Toco1980 - ovaj za sada ima sretno (četverosatno) djetinjstvo, pa nije na šanku (sprema se za manekena/ku |
| paf_mrvica [06. 07. 2009.] | preslatko biće, mekana fotka, bravo:) |
| karlstajber [06. 07. 2009.] | hvala paf_mrvica |
| vexi [06. 07. 2009.] | Odlicno pile :) a i fotografija je jako dobra :) |
| martina23000 [06. 07. 2009.] | divno pilence! |
| karlstajber [06. 07. 2009.] | hvala vexi i martina23000 |
| suzy [06. 07. 2009.] | a divnog li pahuljičastog stvorenja. :O))) |
| karlstajber [06. 07. 2009.] | hvala suzy |
| Romano [08. 07. 2009.] | Prekrasno:)) |
| karlstajber [08. 07. 2009.] | hvala Romano |
| Spanish_eyes [25. 07. 2009.] | slatkiš,odlično :) |
| zhrsan [25. 07. 2009.] | Super :))) |
| karlstajber [25. 07. 2009.] | hvala Spanish_eyes i zhrsan |
| Patty [31. 07. 2009.] | prekraasan je:) |
| karlstajber [31. 07. 2009.] | hvala Patty |
| Pharmacists_Daughter [13. 08. 2009.] | jooooj slatkic :)) |
| karlstajber [13. 08. 2009.] | hvala Daughter |
| canon_barbarin [13. 08. 2009.] | odličan trenutak, ali malo je izgorio što se trebalo popraviti, ako je snimljeno u RAW-u... i kadar je trebao biti malo širi.... sve u svemu, ipak lijepo! ; ) |
| karlstajber [13. 08. 2009.] | hvala canon_barbarin, nisam bio prebao u RAW, a i kadar je bio malkice širi, ali sam ga ovak izrezal |
| Tikica [20. 10. 2009.] | o o U Y PIJU!! :)) |
| karlstajber [20. 10. 2009.] | piju, piju |
| zbica [21. 12. 2009.] | odlično pilce..i kut snimanja dobar;)) |
| dvelikin [19. 03. 2010.] | Bravo. Čestitam. Lijepi pozdrav! |
| karlstajber [20. 03. 2010.] | hvala zbica i dvelikin |
| ksenija_s [20. 03. 2010.] | kjut:)) |
| karlstajber [21. 03. 2010.] | tnx |
| basso-pula [21. 03. 2010.] | ma pilence moje malooo ;) |
| karlstajber [21. 03. 2010.] | tnx |
| duhorv [28. 04. 2010.] | Ma prekrasan je ovaj Calimero ! |
| karlstajber [28. 04. 2010.] | hvala Dubravka |
| ksenija_s [16. 06. 2010.] | sretan rodjendan:) |
| karlstajber [16. 06. 2010.] | hvala Ksenija |
| goga65 [03. 08. 2010.] | Slatko malo! |
| karlstajber [03. 08. 2010.] | tnx |
| moi [26. 08. 2010.] | hahaha PREslatki je :) |
| karlstajber [26. 08. 2010.] | tnx moi |
| cinober [03. 09. 2010.] | super je... |
| Skywalker [03. 09. 2010.] | slatkoooo, a kad narastem bit ću juha |
| karlstajber [03. 09. 2010.] | hvala cinober i Skywalker |
| jill [19. 09. 2010.] | slatkica..:) |
| karlstajber [19. 09. 2010.] | tnx jill |
| toobad [07. 01. 2011.] | Dobra |
| karlstajber [07. 01. 2011.] | tnx |
| Suzanna [26. 02. 2011.] | Jako lijepa pahuljica... :) |
| karlstajber [26. 02. 2011.] | tnx Suzana |
| ksenija_s [16. 06. 2011.] | sretno:)) |
| karlstajber [16. 06. 2011.] | tnx ksenija |
| blackbird [16. 06. 2011.] | lijepo. dobra oštrina tamo gdje treba. ne treba mi zahvaljivati :) |
| blackbird [16. 06. 2011.] | lijepo. dobra oštrina tamo gdje treba. ne treba mi zahvaljivati :) |
| karlstajber [16. 06. 2011.] | :)) |
| Masha [28. 06. 2011.] | Preslatki je malii :))))) |
| karlstajber [28. 06. 2011.] | tnx masha |
| ivanac [20. 09. 2011.] | Slatko pile! Sretan rođendan! |
| ivanac [20. 09. 2011.] | Slatko pile! Sretan rođendan! |
| karlstajber [20. 09. 2011.] | tnx Ivana (no, nije mi rođendan) |
| zdiver [18. 01. 2012.] | nisam neki stručnjak ali znam što mi se sviđa a ovo je prekrasno |
| karlstajber [18. 01. 2012.] | tnx zdiver |
| miro1 [19. 01. 2012.] | +++ |
| karlstajber [19. 01. 2012.] | tnx miro1 |
| lega [27. 01. 2012.] | svidja mi se, pozz |
| karlstajber [27. 01. 2012.] | tnx lega |
| mmarko [27. 01. 2012.] | kako je dobar.... |
| karlstajber [27. 01. 2012.] | tnx nmarko |
| Silvester-Papa [15. 07. 2012.] | Calimero je bio dio i mojeg djetinjstva. Iako na njemačkom (ORF):) |
| karlstajber [15. 07. 2012.] | :))) |
| Cirher [31. 07. 2012.] | Prekrasan calimero. |
| karlstajber [31. 07. 2012.] | tnx Vlado |
| -Ante- [01. 08. 2012.] | Eh, pa preslatko stvorenjce, super ulov :) |
| karlstajber [01. 08. 2012.] | tnx Ante |
| Laura2408 [21. 05. 2013.] | A joooj baš je sladak :D |
| klun [16. 06. 2013.] | Sretan rođendan meštre!!! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))