© copyright 2009 - 2026 karlstajber
go!
| eclipse [17. 07. 2009.] | jako lipo! :) |
| karlstajber [17. 07. 2009.] | hvala eclipse |
| Toco1980 [17. 07. 2009.] | Vidi broda...! :) |
| kokos101 [17. 07. 2009.] | dopada mi se kadar, boje i ova slojevitost, kao i svjetlo na jedrima :)))) |
| NeRa [17. 07. 2009.] | Krasna:) |
| NeRa [17. 07. 2009.] | da, sunce se krasno saplelo u jedra:)) |
| karlstajber [18. 07. 2009.] | hvala Toco1980, kokos101, NeRa |
| zum [18. 07. 2009.] | odlicna fotka ! |
| karlstajber [18. 07. 2009.] | hvala zum |
| enigma [21. 07. 2009.] | prekrasna |
| karlstajber [21. 07. 2009.] | hvala enigma |
| vexi [24. 07. 2009.] | Odlicna popodnevna fotorafija...meni puno bolje nego za vrijeme jakog sunca...odlicno... |
| zbica [25. 07. 2009.] | jako dobra fotografija..možda bi bilo bolje da si još prićekao brod da ti se približi.. |
| karlstajber [25. 07. 2009.] | hvala vexi i Zbica |
| norah [26. 07. 2009.] | jako lijepa. vidjela sam ga uživo, ali nerazapetih jedara. |
| karlstajber [26. 07. 2009.] | hvala norah |
| paf_mrvica [29. 07. 2009.] | prekrasno! |
| karlstajber [30. 07. 2009.] | hvala paf_mmrvica |
| Patty [31. 07. 2009.] | jako lijepa fotka |
| karlstajber [31. 07. 2009.] | hvala Patty |
| jpogorilic [27. 12. 2009.] | PODSJEĆA ME NA LJETO i moj brod ispred rovinja .. PREKRASNO |
| karlstajber [27. 12. 2009.] | hvala jpogorilic, je ljeto je, ali kroz Splitska vrata |
| Jhonytheking [11. 01. 2010.] | dobar! |
| karlstajber [11. 01. 2010.] | hvala Jhony |
| vatrogasni [13. 07. 2010.] | Lijepo:-) |
| freelancer [13. 07. 2010.] | ...jako dobar kadar!:) |
| karlstajber [13. 07. 2010.] | hvala vam |
| Foto-Kale [13. 07. 2010.] | fina fotka |
| karlstajber [13. 07. 2010.] | tnx kale |
| Reisiger [27. 08. 2010.] | krasna fotka |
| karlstajber [27. 08. 2010.] | hvala Lorena |
| cinober [03. 09. 2010.] | odlićan kadar u pravi moment... |
| biljana [03. 09. 2010.] | slažem se sa cinoberom :) |
| karlstajber [03. 09. 2010.] | tnx cinober i biljana |
| Marry [13. 11. 2010.] | odlična |
| karlstajber [13. 11. 2010.] | tnx Marry |
| Helga [23. 01. 2011.] | prekrasno! |
| karlstajber [23. 01. 2011.] | tnx Helga |
| hac [23. 01. 2011.] | krasan prizor! |
| karlstajber [23. 01. 2011.] | tnx hac |
| MarioG [08. 08. 2011.] | super, kako izlazi iza ugla... Jel to Hvar? |
| karlstajber [08. 08. 2011.] | tnx MarioG, kroz Splitska vrata prema Hvaru |
| ivanzg [08. 08. 2011.] | +++ |
| Kristijan031 [08. 08. 2011.] | Izgleda moćno! Sviđam |
| karlstajber [08. 08. 2011.] | tnx Ivan i Kristijan |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))