© copyright 2016 - 2026 karlstajber
maglovito jutro
| klun [08. 12. 2016.] | Sviđa mi se! |
| jpogorilic [08. 12. 2016.] | U svom punom sjaju, svaka čast... |
| ljiljana [08. 12. 2016.] | krasna :) |
| Z-foto [08. 12. 2016.] | neloše |
| zdrafko [08. 12. 2016.] | jako lijepa :) |
| Kraljikica [08. 12. 2016.] | Odlicna |
| jura-makro [08. 12. 2016.] | Jako lijepo! |
| prolaznik [08. 12. 2016.] | Kadrić samo taki. |
| goranx78 [08. 12. 2016.] | Lijep kadar! |
| Varazdin12 [08. 12. 2016.] | Krasno more magle!! |
| karlstajber [08. 12. 2016.] | hvala svima |
| agni [08. 12. 2016.] | prekrasan prizor i foto:-) |
| maratonac [08. 12. 2016.] | ***** |
| gres [09. 12. 2016.] | sviđam... ;) |
| schumsky [09. 12. 2016.] | lijepo |
| karlstajber [09. 12. 2016.] | thanks |
| mdunisk [09. 12. 2016.] | lijepo snimljeno:-) |
| jadrankali [06. 01. 2017.] | Predivna fotografija ! |
| peg [16. 04. 2018.] | prekrasno...sve mi srce zaigra |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))