© copyright 2009 - 2026 Aradnat
nova frizura
| Patty [03. 01. 2009.] | kako je dobra:)) |
| karlstajber [03. 01. 2009.] | koja šminkerica! |
| acophoto [03. 01. 2009.] | preslatko stvorenje! |
| Korana [03. 01. 2009.] | Prava ljepotica! |
| brusnicakc [03. 01. 2009.] | Prekrasno :) Predobar trenutak :) |
| IstriaGirl [03. 01. 2009.] | potpisujem sve... ma divna je :) |
| Disorder [03. 01. 2009.] | zurka za bogove a i slika |
| Anabell [03. 01. 2009.] | haha.. predivna je |
| Aradnat [03. 01. 2009.] | zahvaljujem svima na lipim komentarima u ime patkice :) |
| eclipse [03. 01. 2009.] | ka iz crtića! :) |
| kokos101 [04. 01. 2009.] | predobra je :))) |
| MarinoK [04. 01. 2009.] | prekrasno :) |
| Mrva [04. 02. 2009.] | dobra mi;) |
| tash [04. 02. 2009.] | luuuudo!!!! :) |
| karlstajber [06. 04. 2009.] | sretan rođendan |
| OPOSUM [20. 04. 2009.] | ludilo..:) |
| morski_mish [08. 05. 2009.] | trovremenski tafffffft! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))