© copyright 2011 - 2026 umbra
Dim ll
| Mrva [12. 11. 2011.] | da! |
| mack [12. 11. 2011.] | Da, da, ništa za dodati niti oduzeti.... To je to! |
| rudla [12. 11. 2011.] | potpisujem :) baš nosi emociju... |
| jpogorilic [12. 11. 2011.] | Sjajna! |
| dvelikin [12. 11. 2011.] | Majstorska.Čestitam! |
| paf_mrvica [12. 11. 2011.] | bravo! |
| umbra [12. 11. 2011.] | Hvala ljudi...prijaju pohvale kada dođu od takvih autora. |
| BlueVeki [12. 11. 2011.] | vrijedno gledanj i uživanja! |
| Monk [12. 11. 2011.] | lijepo :) |
| Dianaedis [12. 11. 2011.] | užitak!! |
| vipe [12. 11. 2011.] | bravo |
| plivadon [12. 11. 2011.] | +++ |
| Zelena [12. 11. 2011.] | odlična...:)) |
| agni [13. 11. 2011.] | kao i Dim I , odlična, izražajna i dojmljiva! |
| sanda [13. 11. 2011.] | krasna |
| sebastian [13. 11. 2011.] | lijepo |
| lebicada [13. 11. 2011.] | odlična.:) |
| cici [14. 11. 2011.] | odlična!! |
| zdrafko [14. 11. 2011.] | upečatljiva fotka, ima neke simbolike. lijepa priča. ;D |
| Tomislaw [14. 11. 2011.] | +++ |
| prolaznik [16. 03. 2012.] | predobra |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))