© copyright 2010 - 2026 ksenija_s
...Moj Stash ...
opis by memex
...nisam upo na kademiju, stari je ubio boga u meni, tuko me svaki da sam pozelio da nisam aparata u ruke uzeo i ond me josi Veki pocne za.....at, onda me i buraz pocne tuc!
vidim ja, odneo vrag salu, bjezi ti Dino put Zagreba!
:-))))))))))))
| paf_mrvica [19. 11. 2010.] | decko je faca, kako god okrenes:) samo naprijed, sa stilom kako si krenuo:D |
| Jhonytheking [19. 11. 2010.] | pozdrav veseloj ekipi! |
| ksenija_s [19. 11. 2010.] | :-) |
| jpogorilic [19. 11. 2010.] | Velika fizička sličnost s tetkom, mali je zaista simpatičan...pozdrav! |
| Korana [19. 11. 2010.] | Pozdrav vama troje :)))))) Ispunila sam ti želju :) |
| GoSt [19. 11. 2010.] | Pozdrav vama troje :)))))) Ispunila sam ti želju :) |
| djuan [19. 11. 2010.] | Mogao je taj Denis barem izoštriti na onu zgodnu koku umjesto na ovog balavca :))) |
| ksenija_s [19. 11. 2010.] | ...mogao je djuan al nije, i ja sam bila bas ljuta:-))) fala ekipa na veselim komentarima. |
| mihajlo [19. 11. 2010.] | Mogao je taj Denis barem izoštriti na onu zgodnu koku umjesto na ovog balavca :))) |
| paf_mrvica [19. 11. 2010.] | ajme ovih muskih:)) |
| GoSt [19. 11. 2010.] | ma da, meni se i tak nikad nije sviđalo kak Dionisio fotka :DDD |
| Skywalker [19. 11. 2010.] | :)) |
| gogoya [19. 11. 2010.] | svaka čast Dini, ali tetka je tetka! ;) |
| bibs [19. 11. 2010.] | super!:) |
| zum [19. 11. 2010.] | odlicno i od mene pozdrav...;) |
| Korana [19. 11. 2010.] | dečki da ne plačete, evo vam izoštrene koke :)))))) |
| tash [19. 11. 2010.] | Pozdrav vama troje :)) |
| djuan [19. 11. 2010.] | To te ja pitam Korana :)))) |
| marioblazevic [19. 11. 2010.] | koka na drugoj slici je krasna, ne bi mogla i na ovoj slici biti jer bi totalno zasjenila tog dečkića :) |
| ksenija_s [19. 11. 2010.] | pozdrav svima koliko vas ima:-) |
| Febivjetar [19. 11. 2010.] | pozz tetki i netjaku! |
| viper [19. 11. 2010.] | pozz :-) |
| fuji [19. 11. 2010.] | Ja tek sad skužio da je i stashko na fotki:))))))))))))) |
| peg [19. 11. 2010.] | fotka je odlicna, a ljubomoran sam sto mene neko tako ne voli ko ti svog necaka :)))) +++ p.s. a koja je ono ljepotica tamo lijevo? |
| ksenija_s [19. 11. 2010.] | :-))) draga ekipa, ma vi ste meni super! ...i tako, fala. |
| BlueVeki [19. 11. 2010.] | sve najljepše u jednoj familiji! |
| cinober [19. 11. 2010.] | odlićno ... |
| MataB [19. 11. 2010.] | dobra fotografija |
| ksenija_s [19. 11. 2010.] | fala momci naociti:-) |
| mihajlo [19. 11. 2010.] | dobar bokeh :))) |
| ksenija_s [19. 11. 2010.] | :-) |
| celava_pjevacica [20. 11. 2010.] | bravo za dionisia, odlicno vas je uhvatio, lipo zracite :) |
| ksenija_s [20. 11. 2010.] | i ja to mislim, Dionisio je zakon! fala celavice, jel treniras:-) |
| celava_pjevacica [20. 11. 2010.] | opasne su pripreme u tijeku ;) |
| ksenija_s [20. 11. 2010.] | pa nadam se! i ja treniram, svakodnevno:-) |
| celava_pjevacica [20. 11. 2010.] | ispijanje kafe ili...? ;) |
| ksenija_s [20. 11. 2010.] | ma sve, sta treba...samo se prvo moram maknut sa ovog zapada, a nikako da uskladim termine:-) |
| Cookie [20. 11. 2010.] | ... skriveno reklamiranje - nek' 2 put upišeeee npr.: usput - fin zblur lijevo!!! ;O))) |
| ksenija_s [20. 11. 2010.] | fala gospon Cookie, potrudio se:-) |
| Ejla [20. 11. 2010.] | aaaa...tetka znači :))) |
| ASAHI [20. 11. 2010.] | nevolim muske, al nije ruzan:) |
| ksenija_s [20. 11. 2010.] | :)) |
| fotorax [20. 11. 2010.] | pozdrav iz Londona |
| ksenija_s [20. 11. 2010.] | odzdrav iz Frankfurta:) |
| Stash [22. 11. 2010.] | FIni zblur.. a šta ćeš, nikon d700 + 24-70mm f2.8. =D Nije ni čudo. =) Al sam zgodan ovdje, ahahahahahahaha... |
| ksenija_s [23. 11. 2010.] | Stevo moj, pa ti najzgodniji od svih, uvijek bio:-)) |
| FotoMachak [23. 11. 2010.] | Pozdrav i tebi tetko i akademskom građaninu desno :p i našem Denisu. Fina uspomena od ufotka :) |
| ksenija_s [23. 11. 2010.] | ...i tako,fala:) |
| memex [23. 11. 2010.] | Neloša ženska na slici, a ni tetka nije za bacit :) hihhihihihiihih |
| ksenija_s [23. 11. 2010.] | ako je netko ovdje lud, onda je to memo!:)))) |
| memex [23. 11. 2010.] | napsio bi sad nešto al nesmijem Veki i ostali fanovi bi me odmah našli i isprebijali ko brat stash-a :) |
| ksenija_s [23. 11. 2010.] | memo, zivjela demokracija:-)) |
| bane65 [24. 11. 2010.] | odlična |
| agni [25. 11. 2010.] | koliko pozdrava gore, pridružejem se , bravo za (lijepu) tetku i lijepog mladića:-)) |
| ksenija_s [01. 08. 2011.] | :)) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))