© copyright 2013 - 2026 viz
Tri gracije
| Febivjetar [22. 01. 2013.] | ne znaš koja je ljepša:) |
| plivadon [22. 01. 2013.] | u labudskim krugovima znaju za tebe zato ti ovako lipo poziraju:))odličnooo |
| RomeoRG [22. 01. 2013.] | jako lijepa... |
| melrose [22. 01. 2013.] | Dobra! |
| Suzanna [22. 01. 2013.] | Krasno! :) |
| etna [22. 01. 2013.] | krasan trio i foto ...:) |
| oggy30 [22. 01. 2013.] | :))) |
| Thomy [22. 01. 2013.] | bravo :) |
| viz [22. 01. 2013.] | hvala na lijepim komentarima i gledanju :)) |
| ledo [22. 01. 2013.] | super! ;) |
| Draco [22. 01. 2013.] | Fino, bijelo na bijelom :) |
| srdjan [23. 01. 2013.] | krasno:) |
| Twisted [25. 01. 2013.] | prekrasno :)) |
| josip13os [25. 01. 2013.] | Krasna! |
| spiljar [25. 01. 2013.] | jedna od tvojih najboljih sa labudovima, bravo :)) |
| tiha [25. 01. 2013.] | potpisujem @spiljara :) |
| viz [30. 01. 2013.] | Hvala na gledanju i komentarima! Od danas se može vidjeti i u galeriji na 1x.com |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))