|
|
ajoooooooooooooooooj :( Miskica, 2025-04-25 01:10:56 |
|
|
dobar puning, a ja sam odmah primijetila da mu je kaciga pri guzici, a ne na glavi...taj nije bajker pravi...;) gres, 2025-04-25 01:04:52 |
|
|
paše ceba...;) gres, 2025-04-25 00:57:24 |
|
|
o, miceki, miceki!...;) gres, 2025-04-25 00:56:44 |
|
|
ludi oblaci, paše ceba...,) gres, 2025-04-25 00:53:46 |
|
|
što je to spremio pod čupavu dekicu?...;) gres, 2025-04-25 00:51:36 |
|
|
nije joj lako stajati tako...;) gres, 2025-04-25 00:48:16 |
|
|
agni mi je ukrala riječi iz tipkovnice!...,) gres, 2025-04-25 00:39:54 |
|
|
meni ova dvojica izgledaju kao da se spremaju trenirati karate na ulici...;) gres, 2025-04-25 00:38:15 |
|
|
odlična...;) gres, 2025-04-25 00:34:24 |
|